Abradab: Chobcy

Tekst piosenki

Brak wideo

Abradab

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Abradab: Chobcy

Tak, tak oni są tuż, tuż i gładko, Co i rusz jak bluszcz pną się nie rzadko, Czujesz ich, nie rzadko widzisz aurę, Nie skamienieją, bo nie są dinozaurem, Puls to plus, a jest tu takich więcej, Kiedy pulsują to sukienki są w kolejce, A kiedy idą to tylko tak do taktu, Kiedy przechodzą kamienica zakłada kaptur, Więc potraktuj ją jako ich lokum, Niby w ukryciu a jednak na widoku, To wymagania kokuj, więc w kontekście Wszystko lux, ale nie jak na prospekcie. Chodzą po nocy nie zawsze tam gdzie gwarno, Bo to, co warto, choć raz rzuć okiem na to. Widzą na oczy, popatrzą i ogarną. To cały świat oni są tu nie na darmo. Chobcy tacy jak my najzwyklejsi, Myślą czasem czy nie brak im jakiejś części, I to nie pięści, popatrzcie wokół częściej. Chętnie dobry dzień, tak, a gdzie są dobre chęci? Ref. Tak traktuj rap jak transformator, I to, co warto, choć raz rzuć okiem na to, I to, co warto, choć raz rzuć uchem na to. [x2] Myślisz, że co? Że jesteśmy inni? A wszyscy są tacy, jacy zawsze być powinni, Kiedyś, uczniowie pilni, Teraz szkoły brak szans na to, Gdy zbliżam się do drzwi ich, Mój rap to paralizator. Lubię hip-hop, nie robię pryncypału, Robię, więc go - nie robię przypału, Dziś, kapel jak Gauss, to ulica po ulewie, Chcesz to się załóż, że ja nic o nich nie wiem, I to nie ignorancja ma, nie zła wola, Ja słucham tego gówna, kurwa od przedszkola, Będzie ze sto lat, dzień wstecz to zygota, Zwarz to małolat, bo ktoś tu już dotarł. Szlak przetarty jak dżins na kolanie, Musisz prze karty mieć, by wygrać rozdanie, A to co się stanie, to Twoja własna brocha, Masz chęć na granie weź mic`a i to pokaż. Tak traktuj RAP jak transformator, I to, co warto, choć raz rzuć okiem na to, I to, co warto, choć raz rzuć uchem na to. [x2]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Abradab: Chobcy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Abradab: Chobcy

Skomentuj tekst

Abradab: Chobcy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Pierwsza miłość Genzie
    „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
  • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
    „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
  • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
    „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
  • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
    „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
  • Och i ach Sylwia Grzeszczak
    „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chobcy - Abradab, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chobcy - Abradab. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abradab.