Abradab: Chobcy
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Abradab: Chobcy
Tak, tak oni są tuż, tuż i gładko, Co i rusz jak bluszcz pną się nie rzadko, Czujesz ich, nie rzadko widzisz aurę, Nie skamienieją, bo nie są dinozaurem, Puls to plus, a jest tu takich więcej, Kiedy pulsują to sukienki są w kolejce, A kiedy idą to tylko tak do taktu, Kiedy przechodzą kamienica zakłada kaptur, Więc potraktuj ją jako ich lokum, Niby w ukryciu a jednak na widoku, To wymagania kokuj, więc w kontekście Wszystko lux, ale nie jak na prospekcie. Chodzą po nocy nie zawsze tam gdzie gwarno, Bo to, co warto, choć raz rzuć okiem na to. Widzą na oczy, popatrzą i ogarną. To cały świat oni są tu nie na darmo. Chobcy tacy jak my najzwyklejsi, Myślą czasem czy nie brak im jakiejś części, I to nie pięści, popatrzcie wokół częściej. Chętnie dobry dzień, tak, a gdzie są dobre chęci? Ref. Tak traktuj rap jak transformator, I to, co warto, choć raz rzuć okiem na to, I to, co warto, choć raz rzuć uchem na to. [x2] Myślisz, że co? Że jesteśmy inni? A wszyscy są tacy, jacy zawsze być powinni, Kiedyś, uczniowie pilni, Teraz szkoły brak szans na to, Gdy zbliżam się do drzwi ich, Mój rap to paralizator. Lubię hip-hop, nie robię pryncypału, Robię, więc go - nie robię przypału, Dziś, kapel jak Gauss, to ulica po ulewie, Chcesz to się załóż, że ja nic o nich nie wiem, I to nie ignorancja ma, nie zła wola, Ja słucham tego gówna, kurwa od przedszkola, Będzie ze sto lat, dzień wstecz to zygota, Zwarz to małolat, bo ktoś tu już dotarł. Szlak przetarty jak dżins na kolanie, Musisz prze karty mieć, by wygrać rozdanie, A to co się stanie, to Twoja własna brocha, Masz chęć na granie weź mic`a i to pokaż. Tak traktuj RAP jak transformator, I to, co warto, choć raz rzuć okiem na to, I to, co warto, choć raz rzuć uchem na to. [x2]
Tłumaczenie piosenki
Abradab: Chobcy
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Abradab: Chobcy
Skomentuj tekst
Abradab: Chobcy
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Parawany Tango (Polska - Eurowizja 2026 preselekcje)
Piotr Pręgowski
„Piotr Pręgowski prezentuje piosenkę "Parawany Tango", z którą zakwalifikował się do polskich preselekcji na Eurowizję 2026. Panie ratowniku bardzo przepraszamy My tu zaraz konkurs tańca ”
-
This too shall pass (Eurovision2026 POLAND - preselekcje)
Stasiek Kukulski
„oh, jay, sing into my ear and raise me above my fear through the night, from my weary heart with dawn, from my bare soul, dearest guard i’m near the edge of surrender this too shall pass the o”
-
Zimna woda (Polska - Eurowizja 2026 preselekcje)
Basia Giewont
„Czy to mi się śniło – powiedz mi, wodo Że znajdę tę miłość z moją urodą Że znajdę dla serca drugą połowę Na całe swe życie, na nową drogę Hej, hej, gdzie uroda W rzece zimna woda Czy to mi s”
-
Don't You Try (Polska - Eurowizja 2026 preselekcje)
Ola Antoniak
„Don't you try Don't you even try to forget me Take away all my sadness And never come back It's hard to believe You had a chance to keep me It's so hard to believe It will never come back ”
-
Anioły (Pojedynek) - feat. Julia Pietrucha
Mrozu
„Wstało słońce ja nie umiem wstać Niby komu opowiedzieć dzień Znowu ktoś miał Twoją twarz Kiedy zasnę przyśni się Tak po prostu wiedzieć jak się masz W urodziny Ci napisać coś Kiedy pytasz mówi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Not Tonight Santa
- Girls Aloud
-
ONE MORE TIME
- ALLDAY PROJECT
-
Wschody i zachody
- Mateusz Ciawłowski
-
Dimmi Dimmi Dimmi
- Baby K
-
Moje serce
- Dr. SWAG
-
Once Before I Go
- Barry Manilow
-
Bebe
- Skusta Clee
-
Anioły
- Mateusz Ciawłowski
-
Melancolía
- Mon Laferte
-
ESO Y MÁS - feat. Yami Safdie
- Laura Pausini
Reklama
Tekst piosenki Chobcy - Abradab, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chobcy - Abradab. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Abradab.
Komentarze: 0