Ada Biedrzy: Z woli dusz

Tekst piosenki

Brak wideo

Ada Biedrzy

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ada Biedrzy: Z woli dusz

Na górze dach, na dole ja, na ścianie cień, ten cień, to ja. Za oknem świat, świat pogięty tak, jak złom i czwarty wymiar, i nasz wirtualny dom... Na górze dach, na dole ja, mój Anioł Stróż i DNA. Tajemny kod, te geny, sploty, układ gwiazd i iskra w nas, co - wierzę - płonie, płonie, płonie. Gdzie ty - tam ja, mimo burz, z woli dusz, ja cię kocham, no i już. Gdzie ty - tam ja, na biegunie, na K-2. Gdzie ty - tam ja, mimo burz, z woli dusz, ja cię kocham, no i już. Gdzie ty - tam ja, będę bliżej, niż się da. Najbliżej, jak się da... OK - na górze dach... Na górze dach, to świata dach - i ty nie każdy chce tam dojść, gdzie my, lecz mimo gór, nareszcie runął przeszkód mur i kwitnie to, co końca nie ma, nie ma, nie ma. Gdzie ty - tam ja. . . itd. / x 2 będę kochać cię co dnia. Czy całe życie miłość trwa, gdy kradnie wolność nam co dnia, czy o nią walczyć mam, jak ty, czy kochać mam przez ciche łzy? A kocham, kocham, kocham, kocham wreszcie, kocham, kocham, kocham, kocham tak, kocham, kocham, kocham wreszcie tak, jak nikt nigdy tak... kocham, kocham, kocham, żeby budzić się i żyć, by wykrzyczeć choćby wam, że to miłość, miłość, miłość! Gdzie ty - tam ja. . . itd. / x 2 będę kochać cię co dnia.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ada Biedrzy: Z woli dusz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ada Biedrzy: Z woli dusz

Skomentuj tekst

Ada Biedrzy: Z woli dusz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • z woli dusz
 • interpretacja tekstu z woli dusz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z woli dusz - Ada Biedrzy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z woli dusz - Ada Biedrzy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ada Biedrzy.