Ada Biedrzy: Z woli dusz

Tekst piosenki

Brak wideo

Ada Biedrzy

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ada Biedrzy: Z woli dusz

Na górze dach, na dole ja, na ścianie cień, ten cień, to ja. Za oknem świat, świat pogięty tak, jak złom i czwarty wymiar, i nasz wirtualny dom... Na górze dach, na dole ja, mój Anioł Stróż i DNA. Tajemny kod, te geny, sploty, układ gwiazd i iskra w nas, co - wierzę - płonie, płonie, płonie. Gdzie ty - tam ja, mimo burz, z woli dusz, ja cię kocham, no i już. Gdzie ty - tam ja, na biegunie, na K-2. Gdzie ty - tam ja, mimo burz, z woli dusz, ja cię kocham, no i już. Gdzie ty - tam ja, będę bliżej, niż się da. Najbliżej, jak się da... OK - na górze dach... Na górze dach, to świata dach - i ty nie każdy chce tam dojść, gdzie my, lecz mimo gór, nareszcie runął przeszkód mur i kwitnie to, co końca nie ma, nie ma, nie ma. Gdzie ty - tam ja. . . itd. / x 2 będę kochać cię co dnia. Czy całe życie miłość trwa, gdy kradnie wolność nam co dnia, czy o nią walczyć mam, jak ty, czy kochać mam przez ciche łzy? A kocham, kocham, kocham, kocham wreszcie, kocham, kocham, kocham, kocham tak, kocham, kocham, kocham wreszcie tak, jak nikt nigdy tak... kocham, kocham, kocham, żeby budzić się i żyć, by wykrzyczeć choćby wam, że to miłość, miłość, miłość! Gdzie ty - tam ja. . . itd. / x 2 będę kochać cię co dnia.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ada Biedrzy: Z woli dusz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ada Biedrzy: Z woli dusz

Skomentuj tekst

Ada Biedrzy: Z woli dusz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • z woli dusz
 • interpretacja tekstu z woli dusz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z woli dusz - Ada Biedrzy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z woli dusz - Ada Biedrzy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ada Biedrzy.