Adriano Celentano: Sei rimasta sola

Tekst piosenki

Brak wideo

Adriano Celentano

Teksty: 240 Tłumaczenia: 1 Wideo: 0

Tekst piosenki

Adriano Celentano: Sei rimasta sola

Ora sei rimasta sola piangi e non ricordi nulla scende la lacrima sul tuo bel viso lentamente, lentamente. Ora sei rimasta sola cerchi il mio viso tra la folla forse sulle tue piccole mani stai piangendo il tuo passato. Ma domani chissa, se tu mi pensarai allora capirai, che tutto il mondo eri tu la tua vita cosi, a niente servira e tutto intorno a te piu triste sembrera. Ora sei rimasta sola piangi e non ricordi nulla scende la lacrima sul tuo bel viso lentamente, lentamente, lentamente, lentamente...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Adriano Celentano: Sei rimasta sola

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Adriano Celentano: Sei rimasta sola

Skomentuj tekst

Adriano Celentano: Sei rimasta sola

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sei rimasta sola - Adriano Celentano, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sei rimasta sola - Adriano Celentano. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Adriano Celentano.