Adriano Celentano: Atmosfera

Tekst piosenki

Brak wideo

Adriano Celentano

Teksty: 240 Tłumaczenia: 1 Wideo: 0

Tekst piosenki

Adriano Celentano: Atmosfera

C'e l'atmosfera... noi siamo qui, da soli ed era quello che volevi! Ma negli occhi tuoi vedo che c'e una lotta fra te e te... Cosa 'e! Tu ti spogli, ma tremi un po' perche sai che non t'amero. E solo un'avventura che forse un segno lascera e non soltanto a te! O-o-oo A completare questo serata giusta c'e il tuo cantante prefento disco: ...a mezzanotte sai che io ti pensero... ovunque tu sarai, sei mia! E vorresti che come lui ti pensassi dovunque sei quando notte! Le tue labbra che scottano di passione mi accendono...!!! E sul petto mio, sento i seni tuoi che mi sciolgono! Dalle nostre vene sento nascere primavera e volan via le foglie morte... C'e l'atmosfera... noi siamo qui, da soli ed era quello che volevi!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Adriano Celentano: Atmosfera

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Adriano Celentano: Atmosfera

Skomentuj tekst

Adriano Celentano: Atmosfera

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Atmosfera - Adriano Celentano, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Atmosfera - Adriano Celentano. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Adriano Celentano.