Agnieszka Chylińska: Zmys

Tekst piosenki

Brak wideo

Agnieszka Chylińska

Teksty: 87 Tłumaczenia: 1 Wideo: 24

Tekst piosenki

Agnieszka Chylińska: Zmys

Ten pierwszy raz gdy Kochaliśmy się Był jak sen, sen... Pamiętam jak szeptałam sobie, Że to się śni, śni, śni... Nie będę mówić nikomu o niczym To dla mnie święte... Chcę wierzyć w to, że na moment zło Zostało przeklęte, przeklęte Ref: I oszukuję siebie co dnia Że to co jest będzie żyć wiecznie Wiem, że nie jest tak I okłamuję siebie co dnia, Że kochać to żyć niebezpiecznie! Nie kocham przecież pierwszy raz To już było, było... A jednak nie pamiętam nic... To się śni, śni, śni.... Umieram po to, by rodzić się znowu Nie wiedzieć jak było Jak cierpiałam Dlaczego więc, kiedy widzę Cię Wiem, ze Cię znałam, spotkałam Kochałam... Inspiracja: miłość po raz pierwszy
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Agnieszka Chylińska: Zmys

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Agnieszka Chylińska: Zmys

Skomentuj tekst

Agnieszka Chylińska: Zmys

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zmys - Agnieszka Chylińska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zmys - Agnieszka Chylińska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Agnieszka Chylińska.