Agnieszka Włodarczyk: Powiedz jej

Tekst piosenki

Brak wideo

Agnieszka Włodarczyk

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Agnieszka Włodarczyk: Powiedz jej

Powiedz jej, Raz jeden stań, twarzą w twarz, Kto to wie? Może wszystko zmieni ten, jeden raz. Teraz, gdy tuż obok jest, Skąd ma wiedzieć, czego chcesz. Nawet jeśli nie wiesz dziś, W którą stronę macie iść, Jak daleko stąd, Nawet kiedy mówią, że Niepotrzebnie łudzisz się A wiara w sny to błąd, Że tak śmiesznie mało szans, Ma przed sobą każde z was, Mówią nie ma nic, O co warto by się bić, O tą jedną tak... Uwiedź ją, Zamknij w klatce słów, A ich blask, Niech rozproszy mrok, Który mieszka jeszcze wciąż, W głębi was, Gdzieś tam czeka na was dom, Szukaj drogi... Prowadź ją... Nawet jeśli nie wiesz dziś, W którą stronę macie iść, Jak daleko stąd, Nawet kiedy mówią, że Niepotrzebnie łudzisz się A wiara w sny to błąd, Że tak śmiesznie mało szans, Ma przed sobą każde z was, Mówią nie ma nic, O co warto by się bić, O tą jedną tak...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Agnieszka Włodarczyk: Powiedz jej

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Agnieszka Włodarczyk: Powiedz jej

Skomentuj tekst

Agnieszka Włodarczyk: Powiedz jej

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • powiedz jej teskt
 • powiedz jej agnieszka włodarczyk

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Powiedz jej - Agnieszka Włodarczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Powiedz jej - Agnieszka Włodarczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Agnieszka Włodarczyk.