Akurat: Czy to ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Akurat

Teksty: 96 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Akurat: Czy to ju

Czy to już? Czy to już, czy to teraz? Czy w ten sposób? Czy w ten sposób się umiera? Jak oswoić? Jak oswoić dzień ostatni? Ile lat? Ile pozostało latni? Czy to już? Czy to już, czy to teraz? Równy biedak Równy biedak milionera Równy mąż Równy mąż kawalerowi Równy wróg Równy wróg przyjacielowi [refren] Miałem nadzieję, że się nie starzeję Nic się nie zmienia, prócz otoczenia Mogłem biegać prędzej, mogłem zrobić więcej Mogłem być liderem, brakło mi niewiele Czy to już? Czy to już, czy to teraz? Już za późno Już za późno, by wybierać Ile czasu? Ile czasu pozostało? Czy to dużo? Czy to dużo, czy za mało? Czy to już? Czy to już, czy to teraz? Co zostaje? Co zostaje, co zabierasz? Czy rozumiesz? Czy rozumiesz swoje życie? Czy to ważne? Czy to ważne jest odkrycie? [refren] Mogłem iść do przodu Ojcem być narodu Mogłem być blondynem Mogłem mieć rodzinę Mogłem się mocniej trzymać Mogłem zmienić klimat Mogłem dbać o siebie Mogłem żyć jak w niebie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Akurat: Czy to ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Akurat: Czy to ju

Skomentuj tekst

Akurat: Czy to ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy to ju - Akurat, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy to ju - Akurat. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Akurat.