Anita Lipnicka: Diabe

Tekst piosenki

Brak wideo

Anita Lipnicka

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 20

Tekst piosenki

Anita Lipnicka: Diabe

opadły mgły, skończyła się noci nagle świt przywrócił Ci wzrokcoś nie jest tak jak miało byćw życiu Twymzgubiłeś się w tysiącu drógzgubiłeś sens najdroższych słówzaklęty krąg obcych rąkosaczył Cięgdy nie masz już siłby dalej iśćw siebie spójrzpozwól sercu prowadzić Ciępoprzez słońce i deszczpoprzez światło i cieńchmurę myśli za siebie rzućniepotrzebna Ci jestniepotrzebna by czućtak łatwo dziś stracić swą twarzi z dnia na dzieńkimś innym się staćposkładać kłamstwoz samych prawdi głosić jediabeł i Bóg jeden dzielą stółprzy stole dzielą Cię na półobaj tak samo śmieją sięwołając imię Twegdy nie masz już siłby dalej iśćw siebie spójrzpozwól sercu...Anita Lipnicka - I tylko noceTańczą liście... jesień jużzłotem zdobi dniWrzesień w słońcu tuli mniePieści z całych siłDeszcz scałował z moich wargwspomnień słony smakcierpki smak...I tylko nocetak nieprzytomnie dłużą sięnocewciąż nazbyt piękne sąby przespać je...Nauczyłam się jak żyćze sobą sam na samPod opieką swoich rakw trosce białych ścianOswoiłam myśli sweprzestały boleć mniedobrze jestjak jest...I tylko nocetak nieprzytomnie dłużą sięnocewciąż nazbyt piękne sąby przespać jenocew otwarte oczy sypia sólnocecałe z głodnych ust...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anita Lipnicka: Diabe

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anita Lipnicka: Diabe

Skomentuj tekst

Anita Lipnicka: Diabe

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Diabe - Anita Lipnicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Diabe - Anita Lipnicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anita Lipnicka.