Anita Lipnicka: Rose upon your pillow

Tekst piosenki

Brak wideo

Anita Lipnicka

Teksty: 92 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Anita Lipnicka: Rose upon your pillow

I put a rose Upon your pillow Where you rest your hair I felt kind of artificial, clumsy Putting it right there There's a rose Upon your pillow An open wound painfully sharp It's the perfect sign You never know how long its going to last Tell me, Will you come back? Oh, Dearest, I must go away Every time we hold each other This could be our final day There's a rose Upon our pillow Staring us in the face Telling us to do something Before it gets too late I stare At your pillow Where we lay side by side Tightly wrapped together Safe from the outside In the shadows Of early morning When the village is sound asleep In the silence Before the birds sing I can hear her gently weep
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anita Lipnicka: Rose upon your pillow

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anita Lipnicka: Rose upon your pillow

Skomentuj tekst

Anita Lipnicka: Rose upon your pillow

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rose upon your pillow - Anita Lipnicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rose upon your pillow - Anita Lipnicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anita Lipnicka.