Anita Lipnicka: Such a shame

Tekst piosenki

Brak wideo

Anita Lipnicka

Teksty: 92 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Anita Lipnicka: Such a shame

It's such a shame I've met you Now, when it's all too late Everything I had to give I've already given away. My heart is gone. My body's is gone. It's just the ghost you see The ghost of someone you would like Someone I used to be So, take this song It's all I've got That wasn't played before The rest is stained, Worn out, gone astray. I've played it down to the bone In your eyes there's a hunger I cannot satisfy I'll never become your mistress I've been everyone else's wife My heart is gone. My body's gone. I traded them so low Just for a few drops of passion Just for some scraps of love So, take this song It's all I've got That wasn't played before The rest is stained Worn out, gone astray I've played it down to the bone So, take this song It's all I've got I hope you understand The rest is stained Worn out, gone astray It's such a shame I've met you Now, when it's all to late If only I never met you I wouldn't mind the waste.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anita Lipnicka: Such a shame

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anita Lipnicka: Such a shame

Skomentuj tekst

Anita Lipnicka: Such a shame

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Such a shame - Anita Lipnicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Such a shame - Anita Lipnicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anita Lipnicka.