Anna German: Feralna dziewczyna

Tekst piosenki

Anna German

Teksty: 90 Tłumaczenia: 0 Wideo: 54
Profil artysty

Tekst piosenki

Anna German: Feralna dziewczyna

Na trzynastego w piątek się umówmyNo nie bądz taki dziki i nieufnyNiech nam przez drogę czarna noc przebiegnieJa strasznie lubię straszne prepowiednieBo ja jestem feralna dziewczyna,co złe znaki spotyka najczęściej.Bo ja jestem feralną dziewczynąna szczęście ! -Bardzo tesknę za czarną godzinąCiemna gwiazda mi świeci najjaśniejBo ja jestem feralną dziewczynąaż strach ! -Więc zanim przyjdzierz, dobrze się zastanów,czy się nie boisz duchów i cyganówZłych nietoperzy albo złgyszczych snów albonajdziwnięszych z bardzo dziwnych dziewczynBo ja jestem feralna dziewczyna,co złe znaki spotyka najczęściejBo ja jestem feralną dziewczynąna szczęście ! -Bardzo tęskne za czarną godzinąCieman gwiazda mi świeci najjaśniejBo ja jestem feralną dziewczynąaż strach ! -Powitam ciebie poprzez próchno pewnoNiemalowane pukane drewnoLusterko zbije się na powitanie i coma stać się, wreszcie niech się stanie.Bo ja jestem feralna dziewczyna,co złe znaki spotyka najczęściejBo ja jestem feralną dziewczynąoj na szczęście -
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Anna German: Feralna dziewczyna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna German: Feralna dziewczyna

Skomentuj tekst

Anna German: Feralna dziewczyna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BD GRAŁ Dwa Sławy
  „Chudy chłopak, stoję sam na ulicy Wisi na mnie biały tanktok Wcale nie musze dużo ćwiczyć a będę dojebany jak kangur rapowali że życie to plaża, ale jakoś ich nie widzę w cabrio ujebali ręczniki ”
 • błędny rycerz (ft. big scythe) Kartky
  „Zapomniałem z domu mapy Huncwotów A hipogryfy są gotowe do lotu Czekam na sowę z Hogwartu do zmroku Ja i paru w szalikach z jednego roku Dorośliśmy, mają nas za idiotów To takie głupie, chcę się ”
 • Niewidzialny Gibbs
  „Na celowniku byłem już od dziecka Lecz nigdy nic na pokaz Nadal jestem nie do zdjęcia Gdy przyjdzie na mnie pora zagram ci ostatni hejnał Więc krzyczcie teraz: hejnał! Póki ten ogień w sercach ”
 • Bravo (ADI BRAVO) Adi Nowak
  „Mama miała cinquecento Szyliśmy nicią cienką przeszliśmy liczną mękę przyszedłem być legendą słodka przyszło gorzka przeszło słodka przyszłość gorzka przeszłość słodka przyszło gorzka prze”
 • Tato (piosenka w hołdzie dla ojca) Krzysztof Krawczyk Jr.
  „Rozłączył nas los, mój drogi kochany tato Odpłynąłeś w dal, daleko w długi rejs Tak Ciebie mi brak, tęsknię za Tobą tato Nie jestem dziś sam, dookoła przyjaciół mam A mogło tato piękniej być, za”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Feralna dziewczyna - Anna German, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Feralna dziewczyna - Anna German. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna German.