Anna German: Mój świat to Ty

Tekst piosenki

Brak wideo

Anna German

Teksty: 90 Tłumaczenia: 0 Wideo: 54

Tekst piosenki

Anna German: Mój świat to Ty

Dlaczego jesteś inny
Już najczulszych słów nie mówisz mi
To ja wszystkiemu jestem winna
Że mijają bezpowrotnie piękne sny
A może jeszcze tak by
Powrócił dawny blask
By zagubione szczęście odnalazło nas
Wśród kwiatów i zieleni
My w tangu przytuleni
A ja dla ciebie miły
Znowu śpiewam tak
Mój świat to ty bez ciebie
Nie ma nic
Cokolwiek zdarzy się
Przy tobie zostać chcę
Mój cały świat to ty
Dla ciebie pragnę żyć
Nic nie rozdzieli nas
Na zawsze ty i ja
Czy chcesz bym szczerze
Ci wyznała czy to prawda
Co mówili ludzie źli
Że znasz bez przerwy całą prawdę
Więc nie wspomnisz
To był tylko zwykły flirt
Dlaczego jeszcze tak
Miłości blask
By zagubione serce
Odnalazło nas
Popatrzmy sobie w oczy
Ramieniem mnie otoczysz
A ja dla ciebie miły
Znowu śpiewam tak
Mój świat to ty bez ciebie
Nie ma nic
Cokolwiek zdarzy się
Przy tobie zostać chcę
Mój świat to ty bez ciebie
Nie ma nic
Nic nie rozdzieli nas
Na zawsze
Ty i ja
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Anna German: Mój świat to Ty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna German: Mój świat to Ty

Skomentuj tekst

Anna German: Mój świat to Ty

Komentarze: 2

Sortuj

~Gość (15 listopada 2015, 12:51)
Re: Anna German - Mój świat to Ty
Wydaje mi się, że poniższy tekst jest bardziej poprawny: Mój świat, dlaczego jesteś inny I już najczulszych słów nie mówisz mi Bo ja wszystkiemu jestem winna Że mijają bezpowrotnie piękne dni A może jeszcze czas By wrócił dawny blask By zagubione szczęście odnalazło nas Wśród kwiatów i zieleni My w tangu przytuleni A ja dla ciebie, miły, znowu śpiewam tak Mój świat to ty Bez ciebie nie ma nic Cokolwiek zdarzy się Przy tobie zostać chcę Mój cały świat to ty Dla ciebie pragnę żyć Nic nie rozdzieli nas Na zawsze Ty i ja ! Ty chcesz, bym szczerze ci wyznała Czy to prawda, co mówili ludzie źli Chcesz znać bez przerwy całą prawdę Jesteś podły, to był tylko zwykły flirt Dlatego jeszcze czas Miłości wskrzesić blask By zagubione szczęście odnalazło nas Popatrzmy sobie w oczy Ramieniem mnie otoczysz A ja dla ciebie, miły, znowu śpiewam tak Mój cały świat to ty Bez ciebie nie ma nic Cokolwiek zdarzy się Przy tobie zostać chcę Mój cały świat to ty Przy tobie pragnę żyć Nic nie rozdzieli nas Na zawsze Ty i ja!
~Gość (23 września 2015, 22:23)
Re: Anna German - Mój świat to Ty
Wydaje mi się, że poniższy tekst jest bardziej poprawny: Mój świat, dlaczego jesteś inny Że już najczulszych słów nie mówisz mi Bo ja wszystkiemu jestem winna Że mijają bezpowrotnie piękne dni A może jeszcze czas By wrócił dawny blask By zagubione szczęście odnalazło nas Wśród kwiatów i zieleni My w tangu przytuleni A ja dla ciebie, miły, znowu śpiewam tak Mój świat to ty Bez ciebie nie ma nic Cokolwiek zdarzy się Przy tobie zostać chcę Mój cały świat to ty Dla ciebie pragnę żyć Nic nie rozdzieli nas Na zawsze Ty i ja ! Ty chcesz, bym szczerze ci wyznała Czy to prawda, co mówili ludzie źli Chcesz znać bez przerwy całą prawdę Jesteś podły, to był tylko zwykły flirt Dlatego jeszcze czas Miłości wskrzesić blask By zagubione szczęście odnalazło nas Popatrzmy sobie w oczy Ramieniem mnie otoczysz A ja dla ciebie, miły, znowu śpiewam tak Mój cały świat to ty Bez ciebie nie ma nic Cokolwiek zdarzy się Przy tobie zostać chcę Mój cały świat to ty Przy tobie pragnę żyć Nic nie rozdzieli nas Na zawsze Ty i ja!

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mój świat to ty
 • cały mój świat to ty
 • moj swiat to ty
 • cały mój świat to ty tekst
 • piosenka moj swiat to ty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mój świat to Ty - Anna German, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mój świat to Ty - Anna German. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna German.