Anna German - Mój świat to Ty tekst piosenki - Teksciory.pl

Anna German: Mój świat to Ty - Tekst piosenki

Utwór nie ma przypisanego wideo
Bądź pierwszy i dodaj klip do wykonawcy Dodaj wideo
Wykonawca:
Statystyki wykonawcy:
Teksty90
Tłumaczenia0
Wideo54


Tekst piosenki

Anna German: Mój świat to Ty

Dlaczego jesteś inny
Już najczulszych słów nie mówisz mi
To ja wszystkiemu jestem winna
Że mijają bezpowrotnie piękne sny
A może jeszcze tak by
Powrócił dawny blask
By zagubione szczęście odnalazło nas
Wśród kwiatów i zieleni
My w tangu przytuleni
A ja dla ciebie miły
Znowu śpiewam tak
Mój świat to ty bez ciebie
Nie ma nic
Cokolwiek zdarzy się
Przy tobie zostać chcę
Mój cały świat to ty
Dla ciebie pragnę żyć
Nic nie rozdzieli nas
Na zawsze ty i ja
Czy chcesz bym szczerze
Ci wyznała czy to prawda
Co mówili ludzie źli
Że znasz bez przerwy całą prawdę
Więc nie wspomnisz
To był tylko zwykły flirt
Dlaczego jeszcze tak
Miłości blask
By zagubione serce
Odnalazło nas
Popatrzmy sobie w oczy
Ramieniem mnie otoczysz
A ja dla ciebie miły
Znowu śpiewam tak
Mój świat to ty bez ciebie
Nie ma nic
Cokolwiek zdarzy się
Przy tobie zostać chcę
Mój świat to ty bez ciebie
Nie ma nic
Nic nie rozdzieli nas
Na zawsze
Ty i ja
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Anna German: Mój świat to Ty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie Dodaj swoje tłumaczenie

Inne teksty wykonawcy

 • Anna German My dla siebie
  "A wiatr po niebie szumi, gra, Że my nie dla siebie - Ty i ja. Latem liść akacjowy wróży mi, Że my nie dla siebie - ja i Ty. Przypadł nam czas ten sam, Na dobre i na złe. Czemu więc wszystko wkoło mi p"
 • Anna German Na falach snu
  "Odpłynąłeś w taką dal We śnie znaleźć cię najłatwiej Nie zabraknie morzu fal Mnie tęsknoty nie zabraknie Tylko ciebie jest mi brak Więc niech noc mi dopomaga Bo spotkamy się i tak W mego snu archipela"
 • Anna German Wyspy szczęśliwe
  "A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. "
 • Anna German Zakwitnę różą
  "Przez góry strome i morza słone przepłynę wiatrem Przerzucę mosty, na drugą stronę, twój ślad odnajdę Na miłość nigdy nie jest za późno jej kształt odnajdę. Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek będziesz,"
 • Anna German Żagle
  "Czasem los odwraca się od ciebie Czasem chmura dzień przesłoni nagle Lecz nie zważaj na to będzie lepiej Gdy wiatr wydmie jachtu białe żagle Zapomnimy o tym co na brzegu O zmartwieniach troskach i prz"

Anna German: Mój świat to Ty
Oceń tekst piosenki
0 %
0 %
Ocen: 0


muzyka.interia.pl


omnibusombibus 2

Skomentuj tekst piosenki

Anna German: Mój świat to Ty

Komentarze: 2
Dodaj komentarz
Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Anna German - Mój świat to Ty
~Gość 15 listopada 2015, 12:51
Wydaje mi się, że poniższy tekst jest bardziej poprawny: Mój świat, dlaczego jesteś inny I już najczulszych słów nie mówisz mi Bo ja wszystkiemu jestem winna Że mijają bezpowrotnie piękne dni A może jeszcze czas By wrócił dawny blask By zagubione szczęście odnalazło nas Wśród kwiatów i zieleni My w tangu przytuleni A ja dla ciebie, miły, znowu śpiewam tak Mój świat to ty Bez ciebie nie ma nic Cokolwiek zdarzy się Przy tobie zostać chcę Mój cały świat to ty Dla ciebie pragnę żyć Nic nie rozdzieli nas Na zawsze Ty i ja ! Ty chcesz, bym szczerze ci wyznała Czy to prawda, co mówili ludzie źli Chcesz znać bez przerwy całą prawdę Jesteś podły, to był tylko zwykły flirt Dlatego jeszcze czas Miłości wskrzesić blask By zagubione szczęście odnalazło nas Popatrzmy sobie w oczy Ramieniem mnie otoczysz A ja dla ciebie, miły, znowu śpiewam tak Mój cały świat to ty Bez ciebie nie ma nic Cokolwiek zdarzy się Przy tobie zostać chcę Mój cały świat to ty Przy tobie pragnę żyć Nic nie rozdzieli nas Na zawsze Ty i ja!
Ciekawe?
0
0

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Anna German - Mój świat to Ty
~Gość 23 września 2015, 22:23
Wydaje mi się, że poniższy tekst jest bardziej poprawny: Mój świat, dlaczego jesteś inny Że już najczulszych słów nie mówisz mi Bo ja wszystkiemu jestem winna Że mijają bezpowrotnie piękne dni A może jeszcze czas By wrócił dawny blask By zagubione szczęście odnalazło nas Wśród kwiatów i zieleni My w tangu przytuleni A ja dla ciebie, miły, znowu śpiewam tak Mój świat to ty Bez ciebie nie ma nic Cokolwiek zdarzy się Przy tobie zostać chcę Mój cały świat to ty Dla ciebie pragnę żyć Nic nie rozdzieli nas Na zawsze Ty i ja ! Ty chcesz, bym szczerze ci wyznała Czy to prawda, co mówili ludzie źli Chcesz znać bez przerwy całą prawdę Jesteś podły, to był tylko zwykły flirt Dlatego jeszcze czas Miłości wskrzesić blask By zagubione szczęście odnalazło nas Popatrzmy sobie w oczy Ramieniem mnie otoczysz A ja dla ciebie, miły, znowu śpiewam tak Mój cały świat to ty Bez ciebie nie ma nic Cokolwiek zdarzy się Przy tobie zostać chcę Mój cały świat to ty Przy tobie pragnę żyć Nic nie rozdzieli nas Na zawsze Ty i ja!
Ciekawe?
0
0

Dodaj komentarz

Polecane na dziś

teksty piosenek

 • OSTRY / Bezimienni Plecak marzeń
  "Mam marzenia i plany , cela nie za kratami Dlatego chcę brać to co życie mi da Mam za sobą już te ciężkie rozmowy z kolegami I te kłótnie z dziewczynami, co z impetem walą drzwiami Proszę, daj mi "
 • Mata NOBOCOTEL ft. Janusz Walczuk (NBCT FREESTYLE)
  "To jest piosenka o zwycięstwie Co to w ogóle jest NOBOCOTEL? W połowie … W połowie … A w połowie hotel Co ja pierdole Bardziej przypomina mi olimpijski ośrodek Tylko sam nie wiem co to trenin"
 • favst / gibbs helo (ft. kukon)
  "Jadę w teren, mocno trzymam kierę Ze mną pani, w tym zabójczym ciele Skupiają się na mnie Bo robię karierę Skupiają się na mnie bo jestem raperem Jadę z Małolatem zakręcić aferę Wchodzimy ogniem"
 • Justin Bieber Holy (ft. Chance The Rapper)
  "I hear a lot about sinners Don’t think that i’ll be a saint But i might go dwon to the river Cause the way teh sky opens up When we touch It’s making me say That the way you hold me, hold me "
 • Deftones Genesis
  "I reject Both sides of what i am being told I’ve seen right through Now i watch how wild it gets I finally achive Balance /4x Approaching a dalayed Rebirth /4x I am positive There’s no sense "

Użytkownicy poszukiwali

 • mój świat to ty
 • cały mój świat to ty
 • moj swiat to ty
 • cały mój świat to ty tekst
 • piosenka moj swiat to ty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

teksty piosenek


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 1999-2020 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.
Teksty piosenek i tłumaczenia: ilość w serwisie - 687 345