Anna Maria Jopek - Niepewno tekst piosenki - Teksciory.pl

Anna Maria Jopek: Niepewno

Tekst piosenki

Brak wideo

Anna Maria Jopek

Teksty: 143 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Anna Maria Jopek: Niepewno

[Anna Maria Jopek]Gdy Cię nie widzę nie wzdycham, nie płaczęNie tracę zmysłów, kiedy Cię zobaczę,Jednakże gdy Cię długo nie oglądamCzegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam.[Michał Żebrowski]I tęskniąc sobie zadaję pytaniaCzy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?[Anna Maria Jopek]Cierpiałam nie raz... nie myślałam wcaleabym przed Tobą szła wylewać żale. Idąc bez celu, nie pilnując drogisama nie pojmuję, jak w Twe zajdę progi. [Michał Żebrowski]I wchodząc sobie zadaje pytania,Co mnie tu wiodło - przyjaźń, czy kochanie?Dla Twego zdrowia życia bym nie skąpił.Po Twą spokojność do piekieł bym wstąpił. Choć małej rządzy nie ma w sercu moim bym był dla Ciebie zdrowiem i pokojem. I znowu sobie powtarzam pytania:Czy to jest przyjaźń? Czy to jest kochanie?[Anna Maria Jopek] Dla Twego zdrowia życia bym nie skąpił. Po Twą spokojność do piekieł bym wstąpił.Choć małej rządzy nie ma w sercu moimbym był dla Ciebie zdrowiem i pokojem. [Michał Żebrowski]I znowu sobie powtarzam pytanie:Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Anna Maria Jopek: Niepewno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Maria Jopek: Niepewno

 

Skomentuj tekst

Anna Maria Jopek: Niepewno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jopek żebrowski czy to jest przyjaźń
 • anna maria jopek w sercu.moim byl
 • michał żebrowski anna maria Jopek gdy cię nie widzę

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niepewno - Anna Maria Jopek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niepewno - Anna Maria Jopek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Maria Jopek.