Anna Maria Jopek: Zr

Tekst piosenki

Brak wideo

Anna Maria Jopek

Teksty: 143 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Anna Maria Jopek: Zr

Ważka ma trzysta tysięcy luster w oku-uwierz w to Jakże nieważkie jest wobec tego cudu nasz zło Jesteś tutaj zaledwie chwilę, Jedyny raz zjawiasz się. Zrób co możesz, Ale nie tyle, by cię ktoś zapamiętał źle. Pozwól sobie na dar zdumeinia, A znajdziesz sens- ufaj mi... Zrób co możesz, by twe istnienie Było całe jak kropla krwi... Światło z odległej mgławicy gna tu sto milionów lat Czy mija w drodze tysiące światów lepszych niż ten świat...? Jesteś tutaj zaledwie chwilę Jedyny raz zjawiasz się Zrób co możesz , Ale nie tyle by cię ktoś zapamiętał źle Pozwól sobie na zachwycenie, A znajdziesz sens- ufaj mi... Zrób co jeszcze masz do zrobienia Cicho zamknij za sobą drzwi... Wciąż nie za późno jest na odkrycie które zmieni Cię, Że ty i ważka to jedno życie- dbaj o swoją część
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anna Maria Jopek: Zr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Maria Jopek: Zr

Skomentuj tekst

Anna Maria Jopek: Zr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • anna maria jopek wazka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zr - Anna Maria Jopek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zr - Anna Maria Jopek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Maria Jopek.