Anna Maria Jopek: Zr

Tekst piosenki

Brak wideo

Anna Maria Jopek

Teksty: 143 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Anna Maria Jopek: Zr

Ważka ma trzysta tysięcy luster w oku-uwierz w to Jakże nieważkie jest wobec tego cudu nasz zło Jesteś tutaj zaledwie chwilę, Jedyny raz zjawiasz się. Zrób co możesz, Ale nie tyle, by cię ktoś zapamiętał źle. Pozwól sobie na dar zdumeinia, A znajdziesz sens- ufaj mi... Zrób co możesz, by twe istnienie Było całe jak kropla krwi... Światło z odległej mgławicy gna tu sto milionów lat Czy mija w drodze tysiące światów lepszych niż ten świat...? Jesteś tutaj zaledwie chwilę Jedyny raz zjawiasz się Zrób co możesz , Ale nie tyle by cię ktoś zapamiętał źle Pozwól sobie na zachwycenie, A znajdziesz sens- ufaj mi... Zrób co jeszcze masz do zrobienia Cicho zamknij za sobą drzwi... Wciąż nie za późno jest na odkrycie które zmieni Cię, Że ty i ważka to jedno życie- dbaj o swoją część
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Anna Maria Jopek: Zr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Maria Jopek: Zr

Skomentuj tekst

Anna Maria Jopek: Zr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Daleko Stąd ZBUKU
  „mam w Hiszpanii ziomów nikt nie siedzi w domu brat nie musi się powtarzać kiedy mówi POMÓŻ Parę moich byłych To dziś kupę złomu Choć wlewały w siebie botoks Tony silikonu Moja bardziej … bot”
 • Diabeł (ft. Rip Scotty) Przyłu
  „Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Kiedy weźmie ze mnie diabeł Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Bo ma do mnie ważna sprawę Weź przekaż ze mam wiarę I że swoj”
 • Egoistka - feat. Guova MONAMI (Monika Miller)
  „Ktoś mnie znowu uczy reguł jakby znał mnie się odzywa wypadłeś chyba z zakrętu skoro robisz taki cyrk te porcelanowe kości a pod skórą tylko jad tamten chyba zszedł na zawał nie wiem w sumie co”
 • SŁONY KISS (LISA) Ofelia (Iga Krefft)
  „Owija talia centymetr Ile tu ma Ile tak trwa Pamięta i zauważa że Niedobrze tak mocno marszczyć brew Patrzę i wcale nie widzę jak Ze środka z niej ma się wić tej blask Zbyt długo mówił o sobi”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • anna maria jopek wazka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zr - Anna Maria Jopek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zr - Anna Maria Jopek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Maria Jopek.