Anna Maria Jopek: Zr

Tekst piosenki

Brak wideo

Anna Maria Jopek

Teksty: 143 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Anna Maria Jopek: Zr

Ważka ma trzysta tysięcy luster w oku-uwierz w to Jakże nieważkie jest wobec tego cudu nasz zło Jesteś tutaj zaledwie chwilę, Jedyny raz zjawiasz się. Zrób co możesz, Ale nie tyle, by cię ktoś zapamiętał źle. Pozwól sobie na dar zdumeinia, A znajdziesz sens- ufaj mi... Zrób co możesz, by twe istnienie Było całe jak kropla krwi... Światło z odległej mgławicy gna tu sto milionów lat Czy mija w drodze tysiące światów lepszych niż ten świat...? Jesteś tutaj zaledwie chwilę Jedyny raz zjawiasz się Zrób co możesz , Ale nie tyle by cię ktoś zapamiętał źle Pozwól sobie na zachwycenie, A znajdziesz sens- ufaj mi... Zrób co jeszcze masz do zrobienia Cicho zamknij za sobą drzwi... Wciąż nie za późno jest na odkrycie które zmieni Cię, Że ty i ważka to jedno życie- dbaj o swoją część
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Anna Maria Jopek: Zr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Anna Maria Jopek: Zr

Skomentuj tekst

Anna Maria Jopek: Zr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • anna maria jopek wazka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zr - Anna Maria Jopek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zr - Anna Maria Jopek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Anna Maria Jopek.