Aretha Franklin: I'm in love

Tekst piosenki

Brak wideo

Aretha Franklin

Teksty: 232 Tłumaczenia: 2 Wideo: 27

Tekst piosenki

Aretha Franklin: I'm in love

(Love-love-love-love) I'm in love.... yes I am I'm in love.... yes I am um! I'm in love Hey baby-hey you know I am In love Uh-huh you know I am Friends all wonder What's come over me I'm as happy as any girl could be (Love-love-love) I'm in love (Love-love-love) Believe me I am (Love-love-love) I'm in love oh (Love- love-love) Yes-sir I am Yes-sir I am Yes I am (Love-love-love) Hoo-whoa-whoa-whoa (Love-love-love) I'm in love And I'm so glad That it's me who had to change I'm sproutin' and bloomin' Like the last summer rose I'm in love (Love-love-love) I'm in love - I'm in love I'm in love - I'm in love I'm in love (Love-love-love) I'm in ... (Love-love-love) (Instrumental) I'M IN LOVE! (Love-love-love) In the mornin' (In-love in-love in-love in-love) I wake up smilin' (Love-love-love) I'M IN LOVE! (Love-love-love) Smilin' like love I know where it's at (In-love in-love in-love in-love) (Oh I'm in love) I'm in love (In-love in-love in-love) I'm in love (In-love in-love in-love in-love) Yes I am! FADES- (Love-love-love) I'm in love
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Aretha Franklin: I'm in love

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Aretha Franklin: I'm in love

Skomentuj tekst

Aretha Franklin: I'm in love

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka tekst i'm in love love it's coming love love i'm on love

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I'm in love - Aretha Franklin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I'm in love - Aretha Franklin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Aretha Franklin.