Aro: Nie odpuszczam sobie

Tekst piosenki

Brak wideo

Aro

Teksty: 20 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Aro: Nie odpuszczam sobie

Ref. Nie odpuszczam sobie bo ja wiem co ja robię ja to robię kiedy leci mi bit... Ty wiesz co ja zrobię nie odpuszczę nigdy sobie, kiedy stanę przy Tobie vizavi 1.NULLO Ja nie padnę do stóp kiedy boli liczę do stu Nie odpuszczam bo życie to nie odpust jest wiesz, kiedy masz kesz rządzisz gdy go nie masz błądzisz Nie odpuszczaj bo źle skończysz, tak już jest, nie wołaj wtedy SOS życie to jest test więc testuj też to! Przez ten chrzest[YO!] trzeba przejść no a zresztą, PIEPRZ TO! Rób co chcesz, każdy chodzi własną ścieżką. Taka to metoda ma: JA NIGDY NIE ODPUSZCZĘ! Taka to metoda:Nie bądź kozak tylko przy lustrze Różne, puste wypowiedzi ustne, za plecami twoja metoda, Medytacja z marzeniami[YO!], żywisz się płatkami Odbierasz się uszami, więc słuchaj nim dalej na fali majki pali, nie pokonani, ci sami TRZECI WYMIAR![tak zwani tak] Ref. Nie odpuszczam sobie bo ja wiem co ja robię ja to robię kiedy leci mi bit... Ty wiesz co ja zrobię nie odpuszczę nigdy sobie, kiedy stanę przy Tobie vizavi 2. ARO Kiedy patrzę, obserwuję świat jaki jest, dookoła tyle łez, tyle bólu, nie potrzeba tego ale człowiek ślepy niszczy wszystko co toruje drogę jego. Nie odpuści sobie potu łatwego, kiedy może mieć coś kosztem człowieka drugiego. Widzę prawdziwe oblicze świata dzisiejszego, dość mam tego, ale wszyscy mają klapki na oczach, wizje jutra to dla wielu postrach Armmagedon na ulicach to czego się boję, to fałszywe twarze, które zaufaniem darzę, nieraz się sparzyłem i się jeszcze nieraz sparzę. Tysiące wydarzeń kreujących wizję świata, Życie to mata, a ja budząc się rano wkładam kimono, by z ?? i ?? uderzam by przeżyć, żeby cios wymierzyć wszystkim pierdolonym kupom które napychają kabzę. Kiedy o tym se pomyśle cios mi zadać będzie łatwiej naprawdę to wszystko czego pragnę:pokazać że los mogą zmieniać jednostki! To chora rzeczywistość polski!! Ref. Nie odpuszczam sobie bo ja wiem co ja robię ja to robię kiedy leci mi bit... Ty wiesz co ja zrobię nie odpuszczę nigdy sobie, kiedy stanę przy Tobie vizavi Kiedy patrzę na świat który mnie przeraża, kiedy widzę to co kurwa mnie otacza, nie odpuszczę, będę walczył o swoje, ONI NIE ODPUSZCZĄ MI, JA NIE ODPUSZCZĘ SOBIE![YO!]x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Aro: Nie odpuszczam sobie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Aro: Nie odpuszczam sobie

Skomentuj tekst

Aro: Nie odpuszczam sobie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • słowa piosenki ukradne cie i schowam w sercu
 • bo ja wiem co ja robię kiedy leci mi bit

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie odpuszczam sobie - Aro, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie odpuszczam sobie - Aro. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Aro.