Atrakcyjny Kazimierz: Prawdziwa mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Atrakcyjny Kazimierz

Teksty: 9 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Atrakcyjny Kazimierz: Prawdziwa mi

Prawdziwa miłość zwykle dłużej trwa niż kilka sekund Prawdziwa miłość zostawia trwały ślad w człowieku Prawdziwa miłość potrzebna jak komórce mitochondria Prawdziwa miłość wcale się nie zdarza co dnia Ref.:Więc kochaj, kochaj, kochaj A jak nie, to wynocha Jest tyle dziewcząt w mieście Ja zaś atrakcyjny jestem On ją porzuca, ona odchodzi we łzachA on chodząc ulicami znajduje kolejną,Której śpiewa namiętnie:Prawdziwa miłość według niektórych nie zna granicPrawdziwą miłość przeżyć może nawet IndianinPrawdziwa miłość ponoć wszystko nam wybaczaPrawdziwa miłość jest jak zima dla c.o. - palaczaRef.On ją porzuca, ona odchodzi we łzachA on chodząc ulicami znajduje następną,Której śpiewa namiętnie:Prawdziwa miłość nie zdradzi - kiedyś tak śpiewanoPrawdziwa miłość zawsze inaczej, a jednak tak samoPrawdziwa miłość to ból, szczęście, rozkosz i udrękaPrawdziwa miłość często beznadziejna, jak ta piosenkaRef.On ją porzuca, ona odchodzi we łzachA on chodząc ulicami śpiewa...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Atrakcyjny Kazimierz: Prawdziwa mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Atrakcyjny Kazimierz: Prawdziwa mi

Skomentuj tekst

Atrakcyjny Kazimierz: Prawdziwa mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kochaj kochaj kochaj a jak nie to wynocha
 • atrakcyjny kazimierz prawdziwa miłość
 • mąż nie mąż sprawcą wielu ciąż wesoły Kazimierz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Prawdziwa mi - Atrakcyjny Kazimierz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Prawdziwa mi - Atrakcyjny Kazimierz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Atrakcyjny Kazimierz.