Atreyu: The flesh a tomb

Tekst piosenki

Brak wideo

Atreyu

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 35

Tekst piosenki

Atreyu: The flesh a tomb

Atreyu
The Curse
The flesh a tomb
I feel eyelashes on my cheek, and they lacerate my flesh, a pain so good. Put your hand in mine, never let go, never wake up 'cause i'm done with promises, i'm taking blood oaths.

Feels like you could kiss my imperfections, my imperfections away. and i would stand, stand by your side until the sun turns the sky all the colors i see in your eyes. i'll never need to see the sun again, there's enough light in your eyes to light up our little world. so take me, take me away.

Kill me slowly, i'll never be the same. I swear to you, on everything i am, and i dedicate to you all that i have and i promise you that i will stand right by your side forever and always until the day i die. the bite marks on my neck never felt so good. i'm losing control and it's all i can do not to blackout and fall into lust with you.

Your kisses infect me. The dark gift is loving you, and i feel immortal and i want to make you feel the same. So stand by me as we immolate.

We can burn in each other's arms.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Atreyu: The flesh a tomb

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Atreyu: The flesh a tomb

Skomentuj tekst

Atreyu: The flesh a tomb

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The flesh a tomb - Atreyu, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The flesh a tomb - Atreyu. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Atreyu.