Ayumi Hamasaki - Song for XX (eng) tekst piosenki - Teksciory.pl

Ayumi Hamasaki: Song for XX (eng)

Tekst piosenki

Brak wideo

Ayumi Hamasaki

Teksty: 187 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ayumi Hamasaki: Song for XX (eng)

Why am I crying? Why am I lost? Why did I stop? Please tell me When will I grow up? How long can I stay a child? Where have I come running from? Where am I running to? I had no place to live. I couldn't find one. I don't know if I could have any hope for the future. They always said I was a strong child. They praised me, saying "you must be strong to not cry." I didn't want those words at all. So I pretended not to understand. Why are you laughing? Why are you by my side? Why are you leaving me? Please tell me. When did you become strong? Since when have you felt weakness? How long must you wait for the day you understand to come? The sun is rising. I must go soon. I can't stay in the same place forever. You will someday be betrayed by your trust in people. I thought it was the same as being rejected. At the time I didn't have that kind of strength. I definitely knew too much. They always said I was a strong child. They praised me, saying "you must be strong not to cry." The more people said things like that, the more even laughing became agony. I was born alone. I'll go on living alone. I thought that surely that kind of life is appropriate.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ayumi Hamasaki: Song for XX (eng)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ayumi Hamasaki: Song for XX (eng)

 

Skomentuj tekst

Ayumi Hamasaki: Song for XX (eng)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CARTIER (feat. KIZO) Smolasty
  „moja pierwsza dziewczyna okazała się dziwką ostatnia swego czasu oddała by mi wszytko zrozumiałem ze prawda to jest drugie nazwisko wszystko co wychodzi z moich ust to jebany realtalk zanim doko”
 • Full natural Joda
  „Za gnoja piguły goniłem Tak poznałem drugą dziewczynę Ale to w sumie historia Na całkiem nie taką porytą rozkminę 2 w nocy, 3 w nocu, kur* Gorący simens Stali pod oknem debile I tarabanili po a”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • Designer Flow (ft. Young Multi) Trill Pem
  „To Designer Flow to tak beztrosko wjeżdża To Designer Flow niemałą hypu bestia To Designer Flow to tak beztrosko wjeżdża te ruchy mam od dziecka To Designer Flow to tak beztrosko wjeżdża”
 • Promises Wac Toja
  „Jaram się tym gdzie jestem Gdy myślę o tym co przeszłe Ziomki cicho życzyły bym przegrał To była kurwa tragedia To nigdy nie były i nie będą ziomki Weź to na raz pierdolnij Widzisz modelkę, ja ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Song for XX (eng) - Ayumi Hamasaki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Song for XX (eng) - Ayumi Hamasaki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ayumi Hamasaki.