Baciary: Dla Ciebie

Tekst piosenki

Baciary

Teksty: 67 Tłumaczenia: 2 Wideo: 15
Profil artysty

Tekst piosenki

Baciary: Dla Ciebie

1. Jesteś dla mnie światłem, rozpromieniasz każdy dzień. Jesteś dla mnie wszystkim, o czym dzisiaj marzyć chcę. Mą nadzieją jesteś na kolejny dzień. I mą wiarą, że życie z Tobą piękne jest.
Ref: Gdy widzę że się do mnie śmiejesz, cały świat dla mnie nie istnieje. Zamykam oczy widzę ciebie. Kochaj i zawsze ze mną bądź!
2. Kiedy jesteś obok, świat wiruje wokół nas. Serce bije szybciej, gdy całujesz usta me. Wiesz, że miła znaczysz dla mnie wiele tak. Wiesz, że tej miłości już nie zmieni świat.
Ref: Gdy widzę że się do mnie śmiejesz, cały świat dla mnie nie istnieje. Zamykam oczy widzę ciebie. Kochaj i zawsze ze mną bądź!
3. Pragnę Ci powiedzieć, że tak mocno kocham Cię! Życie swe poświęcam aby z Tobą dzielić je. Ja tak wiele chce dla Ciebie zrobić dziś. Wszystko czego pragnę: Tylko z Tobą być!
Ref: Gdy widzę że się do mnie śmiejesz, cały świat dla mnie nie istnieje. Zamykam oczy widzę ciebie. Kochaj i zawsze ze mną bądź! x2
Autor tekstu: A. Dziuba
Data dodania: 2022-12-27
Tekst dodał: Pr3z3s
Ostatnia edycja: Pr3z3s

Tłumaczenie piosenki

Baciary: Dla Ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Baciary: Dla Ciebie

Skomentuj tekst

Baciary: Dla Ciebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dla Ciebie - Baciary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dla Ciebie - Baciary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Baciary.