Barenaked Ladies: Trouble with Tracy

Tekst piosenki

Brak wideo

Barenaked Ladies

Teksty: 268 Tłumaczenia: 0 Wideo: 127

Tekst piosenki

Barenaked Ladies: Trouble with Tracy

Tracy doesn't live with her dad and all is well She's upset and I wanted to lick the honey from her navel She's upset and I wanted to lick that honey And that's the trouble with Tracy She never seemed to do what she is told With Tracy, things aren't always under control Your breasts are like a pomagranet split open I said and I knew that I loved you I said it and I knew that I loved you And that's the trouble with Tracy You know she never seems to do what she's told With Tracy things aren't always under control Yea with Tracy She never seems to do do do do what she's told With Tracy Things arent always under control Now now now Tracy is awake and her face that words She is in love and admits it hardly Shes in love and admits it hardly to herself To herself only And that's the trouble with Tracy You know she never seems to do do do do do what she's told With Tracy, things aren't always under control Yeah, with Tracy She never seems to do what shes told With Tracy, things aren't always under control Yeah, with Tracy Yeah with Tracy Yeah with Tracy Yeah with Tracy Yeah with Tracy Yeah with Tracy Yeah with Tracy Yeah with Tracy One more Thats the trouble with Tracy
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Barenaked Ladies: Trouble with Tracy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Barenaked Ladies: Trouble with Tracy

Skomentuj tekst

Barenaked Ladies: Trouble with Tracy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka Dawid Podsiadło
    „Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
  • Toksyny (Słoń & The Returners) Słoń
    „Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
  • Wonderful Monika Kociołek
    „You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
  • Miodożer Genzie
    „Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
  • Suma wszystkich strachów Małpa
    „Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Trouble with Tracy - Barenaked Ladies, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Trouble with Tracy - Barenaked Ladies. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Barenaked Ladies.