Bas Tajpan: Nie chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Bas Tajpan

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Bas Tajpan: Nie chc

Ref. Ja nie chcę słuchać tego o nie !Odejdź Babilonie daleko stąd,Weź całe zło ze sobą, weź je !Mam dosyć tego cienia, który czeka na bunt. x21. Babilon. Czym jest Babilon?Babilon to holokaust, Babilon to pogrom.Dlatego Bas Tajpan dziś mówi Ci,Nie wpuszczaj go, zamknij złemu duchowi drzwi!Syjon naturalna droga, naturalnych ludzi,Słowiański rasta, słowem duchową rewolucję budzi.Zrozumiesz, gdy wstaniesz w piękny lipcowy dzień,W dębowym gaju święty Raja wielbi Cię.Ref. Ja nie chcę słuchać tego o nie !Odejdź Babilonie daleko stąd,Weź całe zło ze sobą, weź je !Mam dosyć tego cienia, który czeka na bunt. x22. Dlaczego mam patrzeć jak Babilon skrada się,Każe brudną myślą, serca niewinnych ludzi,Jego dłonie przepełnione złem,Szeroko otwórz oczy, nie daj się zgubić.Oddech Babilonu na plecach czuję wciąż,Nie uciekam bracie, stawiam mu czoła,Jest jedna siła, która rządzi światem tym,Nie widzę jej w ciemnych Babilonu stronach!Ref. Ja nie chcę słuchać tego o nie !Odejdź Babilonie daleko stąd,Weź całe zło ze sobą, weź je !Mam dosyć tego cienia, który czeka na bunt. x23. Ja nie chcę słuchać, to nie znaczy, że nie słyszę,Ja ogromne mam tutaj riddimy i upragniona ciszę.To te numery dla którymi godzinami piszę,A w nich za każde słowo bez wahania się podpiszę.Będę robił to bez brudnych, babilońskich obliczeń,Lecz żadnych zakazów i bez żadnych ograniczeń,Gram w to na soundach, bo to jest na tym etapie,I grał to bez końca, dla każdego kogo złapie!Ref. Ja nie chcę słuchać tego o nie !Odejdź Babilonie daleko stąd,Weź całe zło ze sobą, weź je !Mam dosyć tego cienia, który czeka na bunt. x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bas Tajpan: Nie chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bas Tajpan: Nie chc

Skomentuj tekst

Bas Tajpan: Nie chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie chc - Bas Tajpan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie chc - Bas Tajpan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bas Tajpan.