Beata Kulma: Co powiesz o mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Beata Kulma

Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Beata Kulma: Co powiesz o mi

Na parterze w twoim domu,Mieszka ona też, Gdy mijacie się na schodach, Taka smutna jest. Pod czarnymi szkłami okularów,Kryje swoje łzy, I nie wierzy już nikomu, choćbyś to był ty. Nie dostaje kwiatów, ani nikt jej nie całuje ust.Refren:Co powiesz o miłości, Takiej kobiecie, która życie zna. Cokolwiek byś powiedział, Ona nie uwierzy w to i tak.Siada w oknie pijąc kawę,Patrzy nie wie gdzie,Zbyt daleko jest myślamii nie słucha cię.Wciąż pamięta dobrze tamten ranek,Gdy powiedział to,że nie kocha jej naprawdę,I że zrobił błąd.W progu domu stała i płakała, Gdy opuszczał ją. Refren:Co powiesz o miłości, Takiej kobiecie, która życie zna. Cokolwiek byś powiedział, Ona nie uwierzy w to i tak.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Beata Kulma: Co powiesz o mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Beata Kulma: Co powiesz o mi

Skomentuj tekst

Beata Kulma: Co powiesz o mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co powiesz o mi - Beata Kulma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co powiesz o mi - Beata Kulma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Beata Kulma.