Beata Kulma: Kr

Tekst piosenki

Brak wideo

Beata Kulma

Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Beata Kulma: Kr

Masz wszystko, czego pragnąłeś i czego możesz dziś chcieć,Tak bardzo się starałeś, być tym kim jesteś,Więc czemu chowasz co dzień, swój smutek w sercu na dnie,Uciekasz od swych wspomnień.Dokoła pełno przyjaciół i ludzi obcych tobie,Na fali swego sukcesu wciąż płyną z tobą, dzisiaj.Nie widzą tego człowieka, który się czasem boi,Ty musisz grać króla ludzkich serc cały czas.Refren:Więc skąd te łzy, gdy nie widzi cię nikt,Straszne łzy, mały chłopiec to ty, w nichBudzisz się i dobrze wiesz,Musisz grać króla ludzkich serc cały czas. Na scenę pełną świateł, kolejny raz wychodzisz,Po drodze gubisz gdzieś, myśli złe (odchodzą)Tłumy ludzi a ty jesteś dla nich bratem,Rozpalasz w ich sercach płomień. I widzisz las ludzkich rąk, zwróconych w twoją stronę,Wyciągasz do nich dłonie, śpiewasz dla nich,Tak długo na to na to czekałeś, by wreszcie teraz być sobą,I nie wiesz, że stałeś się królem ludzkich serc.Refren:Więc skąd te łzy, gdy nie widzi cię nikt,Straszne łzy, mały chłopiec to ty, w nichBudzisz się i dobrze wiesz,Musisz grać króla ludzkich serc cały czas.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Beata Kulma: Kr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Beata Kulma: Kr

Skomentuj tekst

Beata Kulma: Kr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kr - Beata Kulma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kr - Beata Kulma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Beata Kulma.