Beata Kulma: To co Ci dam

Tekst piosenki

Brak wideo

Beata Kulma

Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Beata Kulma: To co Ci dam

Codziennie rano , gdy budzisz sięPytasz mnie o życia sens.Lecz tak nie można, zatrzymaj się ,więcPrzyjaciół masz i mnie też.Coś się skończyło , choć mogło trwaćjeszcze długo,Nie rozpaczaj tak po tej straciePopatrz trochę na świat inaczej.Refren:To co ci dam ,Zawsze będziesz miał na trudne chwile .Nadzieję i,Wielką wiarę we własne siły. Zrozum więc wreszcie i zobacz to ja,Jestem przy tobie od lat.Serce na ławce było dla mnie to wiem,Lecz dzisiaj jestem jak sen. Wciąż szukasz czegoś, co ciągle jest obok ciebie.Jak mam pomóc ci już sama nie wiem,Przecież dałam ci całą siebieBridgeNie nie jesteś sam nie bój się,Spójrz przyjaciół masz i mnie też .Ooo nie będziesz sam ...... 2 razyRefren:To co ci dam ,Zawsze będziesz miał na trudne chwile .Nadzieję i,Wielką wiarę we własne siły.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Beata Kulma: To co Ci dam

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Beata Kulma: To co Ci dam

Skomentuj tekst

Beata Kulma: To co Ci dam

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To co Ci dam - Beata Kulma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To co Ci dam - Beata Kulma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Beata Kulma.