Beata Kulma: Ta

Tekst piosenki

Brak wideo

Beata Kulma

Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Beata Kulma: Ta

Ty znasz ten stan, ty dobrze wiesz,Gdy liczy tylko się, Kosmiczny odlot, twoja gra, Bez końca i początku trans.Refren:Tańcz dzisiaj tańcz jak szalona,To przecież twoja dzisiaj noc.W tańcu cię nikt nie pokona,A w życiu to wiesz, przecież różnie jest.Tańcz dzisiaj tańcz jak szalona o o o Tańcz dzisiaj tańcz jak szalona o o o La la la la la l a................................ Musiałaś dbać o siebie sama,I szybko wejść w dorosły świat.O życiu bardzo dużo wiesz,Choć nie masz osiemnastu lat. Refren:Tańcz dzisiaj tańcz jak szalona,To przecież twoja dzisiaj noc.W tańcu cię nikt nie pokona,A w życiu to wiesz, przecież różnie jest.Tańcz dzisiaj tańcz jak szalona o o o Tańcz dzisiaj tańcz jak szalona o o o La la la la la l a................................ Co będzie jutro jeszcze nie wiesz,Lecz to nie liczy się,Powabnym ciałem kusisz los,Niech wszyscy patrzą się. Refren:Tańcz dzisiaj tańcz jak szalona,To przecież twoja dzisiaj noc.W tańcu cię nikt nie pokona,A w życiu to wiesz, przecież różnie jest.Tańcz dzisiaj tańcz jak szalona o o o Tańcz dzisiaj tańcz jak szalona o o o La la la la la l a................................
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Beata Kulma: Ta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Beata Kulma: Ta

Skomentuj tekst

Beata Kulma: Ta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • a ja jestem sam ooo tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ta - Beata Kulma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ta - Beata Kulma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Beata Kulma.