Beata Kulma: Pokochaj siebie

Tekst piosenki

Brak wideo

Beata Kulma

Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Beata Kulma: Pokochaj siebie

Mówisz, że być gorzej nie może,Czujesz się jak zbity pies, to straszne,Nie chcesz patrzeć w lustro, broń boże,By nie ujrzeć siebie.Tak byś chciał , kiedyś spotkać człowieka,Przyjaciela na dobre i złe, lecz przecież,Ty zamknięty w swojej skorupie,Wyjść się boisz z domuNie wyliczaj swoich wad więcej,Uwierz, że jesteś miłości wart. Refren:Pokochaj siebie trochę, bo nie jesteś taki zły,I uwierz , że możesz przyjaciół mieć jeszcze dziś. Wciąż krytycznie patrzysz na siebie,I z dystansem spoglądasz na świat,Ale czujesz , musisz to zmienić,Dłużej tak nie możesz,Zaakceptuj siebie samego, to polubi cię cały świat. BridgeDla ciebie też słońce zaświeci,Uwierz w siebie dziś,Możesz więcej chcieć to należy tobie dziś się.Refren:Pokochaj siebie trochę, bo nie jesteś taki zły,I uwierz , że możesz przyjaciół mieć jeszcze dziś.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Beata Kulma: Pokochaj siebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Beata Kulma: Pokochaj siebie

Skomentuj tekst

Beata Kulma: Pokochaj siebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • beata kulma
 • Uwierz pokochaj siebie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pokochaj siebie - Beata Kulma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pokochaj siebie - Beata Kulma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Beata Kulma.