Beata Rybotycka - Powiadają żem jest ładna tekst piosenki - Teksciory.pl

Beata Rybotycka: Powiadają żem jest ładna

Tekst piosenki

Brak wideo

Beata Rybotycka

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Beata Rybotycka: Powiadają żem jest ładna

Powiadają, żem jest ładna
Nie jest Ci to rzecz żadna
Bo się co dzień o wschodzie
Myję rosą po ogrodzie
Po co rosą się obmywam
Kiedy jestem nieszczęśliwa
Bo wciąż nie ma takiego
Co bym poszła za niego
Co dzień u mnie są, wypytują wciąż
Pod oknami orkiestra mi gra, co dzień gra
Ja nie mówię nie, ja nie mówię tak,
Ale tego jednego mi brak.
Co dzień u mnie są, wypytują wciąż
Pod oknami orkiestra mi gra,
Ja nie mówię nie, ja nie mówię tak,
Ale tego jednego mi brak.
Mówią także ci sami
Że się brzydzę chłopcami
Broń mnie Boże od tego
Bym nie miała którego. BIS
Tylko nie chcę pijaka
I żadnego hultaka
Pijak wszystko roztrwoni
Hultaj po świecie goni
Co dzień...
Tylko żądam trzeźwego
Chłopca pracowitego
Co go ujrzę w ochocie
Przy codziennej robocie
Jak takiego dostanę
Żonką jego zostanę
Będę kochać nad życie
Wszyscy ludzie ujrzycie. BIS
Co dzień...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Beata Rybotycka: Powiadają żem jest ładna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Beata Rybotycka: Powiadają żem jest ładna

 

Skomentuj tekst

Beata Rybotycka: Powiadają żem jest ładna

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (17 września 2014, 12:46)
Re: Beata Rybotycka - Powiadają żem jest ładna
Uradowało by mnie Pani wykonanie zmienionej wersji kolędy dla nieobecnych: Kolęda dla rodzących się ku wieczności Ta nadzieja znów wstąpi w nas, Ta nadzieja spełni się w nas, Nieobecnych pojawią się cienie. Gdy obecni znikną jak cienie. Uwierzymy kolejny raz Przeżyjemy jedyny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie. Ku wieczności nasze narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar, Gdy przygaśnie światowy gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu, Wnet otworzą się bramy wieczności Przyjdź tu do nas i z nami trwaj I ujrzymy płomienny żar Wbrew tak zwanej ironii losu. Najprawdziwszej Bożej Miłości. Daj nam wiarę, że to ma sens; Daj nam wiarę, że to ma sens; Że nie trzeba żałować przyjaciół; Że nie trzeba żałować przyjaciół; Że gdziekolwiek są dobrze im jest; Że u Ciebie są i dobrze im jest; Bo są z nami, choć w innej postaci. Są tez z nami, choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być. I przekonaj, że tak ma być. Że po głosach tych wciąż drży powietrze Że wybrali już Miłość Odwieczną Że odeszli po to by żyć, Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie. I tym razem będą żyć wiecznie. Przyjdź na świat, Przyjdź na świat By wyrównać rachunki strat, I nie zliczaj już naszych strat, Żeby zająć wśród nas Abyś włączyć mógł nas Puste miejsce przy stole Do wybranych przy Tobie Jeszcze raz Wybacz nam Pozwól cieszyć się dzieckiem w nas Miłosierdziem ulecz nas z ran, I zapomnieć, że są Byśmy byli godni Puste miejsca przy stole. Zasiąść przy Twoim stole. A nadzieja znów wstąpi w nas. Wnet nadzieja spełni się w nas. Nieobecnych pojawią się cienie; Nieobecnych otoczą nas cienie; Uwierzymy kolejny raz Przeżyjemy jedyny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie. Ku wieczności nasze narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar, Choć przygaśnie światowy gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu, Nie zabraknie niczyjego głosu. Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Zabierz nas tam i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu. By dopełnić naszego losu. Przyjdź na świat, Przyjdź na świat By wyrównać rachunki strat, I nie zliczaj już naszych strat, Żeby zająć wśród nas Abyś włączyć mógł nas Puste miejsce przy stole. Do wybranych przy Tobie. Jeszcze raz Wybacz nam Pozwól cieszyć się dzieckiem w nas Miłosierdziem ulecz nas z ran, I zapomnieć, że są Uczyń nas godnymi puste miejsca przy stole. Zasiąść przy Twoim stole. Adres: hasem@amu.edu.pl

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nudy Vito Bambino
  „bo ona woli Hollywood bo ona woli Big Ban do kasyna z wingman zakochana w Joey ciut Włącza telewizję, bp bez niej nie przyśnie I tak powoli Molly czuć Więc zbiera się na misję Ponoć o nią pytaj”
 • Fresh (ft. White 2115, donGURALesko) Deemz
  „zimny lód i pełny klub mi tu daj, daj na nogach oblepiony susz jestem w najkach wszystko dookoła wróg bo od niedawna znowu jestem gwiazda jak chuj! ... so fresh chyba słyszałęś żeby dać dać na”
 • Przynoszę deszcze Intruz
  „Przynoszę deszcze Na szare chodniki Przynoszę deszcze Na szare chodniki Przynoszę deszcze Na szare chodniki Przynoszę deszcze Przynoszę deszcze Na szare chodniki zalewam miasta i domy wiers”
 • HONG KONG PUSHER x OSKA030
  „na dworze jest gorąco znowu walę koko Najebany ostro i zajebane oko Mała pragnie foto, i pyta się mnie dokąd A ja płynę pod prąd Lecimy dziś na Hong Kong {PUSHER, zwr. po niemiecku, tłumaczeni”
 • CINKCIARZ Frosti
  „mama mówi na mnie CINKCIARZ bo zarabiam na wszystkim robię to z bliskimi ale nigdy na bliskich telefony, aplikacje że coś sie wymyśli pojedziemy na wakacje odbijemy na misji bezrobotni, ale ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • powiadają żem jest ładna
 • ja nie mówię nie ja nie mówię tak ale tego jednego mi brak
 • powiadają żem jest ładna tekst
 • powiadaja zem jest ladna
 • rybotycka beata

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Powiadają żem jest ładna - Beata Rybotycka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Powiadają żem jest ładna - Beata Rybotycka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Beata Rybotycka.