Beverley Craven: Talk to me

Tekst piosenki

Brak wideo

Beverley Craven

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Beverley Craven: Talk to me

I don't know what I've done, butsomething isn't rightso I've been second guessing youtrying to read your mindhow can I be on your sideyou won't confide in me confide in mecome on speak your mind tell me why you can't talk to metalk to metalk to melet me try to understand the way you feelooh, talk to meI wanna know everythingdon't treat me like a strangerlet me inyeahif I've been patronizing, I apologizeI used to be the one you'd callfor a friends adviceif I'm the onewhat have I doneI don't know how you feel you feel about itif I've let you downtell me nowyou can talk to metalk to metalk to melet me try to understand the way you feelooh, talk to meI wanna know everythingdon't treat me like a strangerlet me incos when things get you downand you need someone aroundI'll be there ooh I'll be there, ooh to pick you upwhen it all becomes to muchand you need someone to trustple-ease let it be me-e-e, can't talk, can't talk yeahooh, talk to metalk to melet me try to understand the way you feelooh, talk to meI wanna know everythingdon't treat me like a strangerlet me incan't talk, can't talkcan't talk, can't talkcan't talk, can't talkcan't talk, can't talkooh can't talkcan't talk
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Beverley Craven: Talk to me

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Beverley Craven: Talk to me

Skomentuj tekst

Beverley Craven: Talk to me

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Talk to me - Beverley Craven, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Talk to me - Beverley Craven. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Beverley Craven.