Bez Cenzury: Do czego d

Tekst piosenki

Brak wideo

Bez Cenzury

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Bez Cenzury: Do czego d

Ref.x2 To do czego dążę to nie tylko pieniądze, Wiedza, że dobrze wiem a nie sądzę Miłość, chcę dostać i okazać serce Chyba nic więcej tam odnajdę szczęście. Ero wszedł na mikrofon, znów w wyśmienitej formie, Jak mówisz najwyższy poziom, to ziom mówisz o mnie, Mam swą życiową misję i do niej dążę, Ambicje i wiedzę, której nie zdobędziesz z książek, Chcę żyć jak książę i mieć sprytu co rozwagi, Bo niejeden przez pieniądze już zabłądził na ciupagi, Ero pierdol dragi, wolisz pełny barek tamto to śmieci, Masz piękną pannę, z którą spłodzisz dzieci, Wygrywasz bitwy mc nawet na nich nie będąc, Przy tobie od adwersarzy bije nędzą, Wszyscy twierdzą, że jesteś dobrym człowiekiem, Bo jestem, choć różne doświadczenia idą z wiekiem, W mieście przestępstw życia się uczysz chłopie, Gdziekolwiek byś poszedł byś do domu wrócił zdrów Ema ema ema... Ref.x2 To do czego dążę to nie tylko pieniądze, Wiedza, że dobrze wiem a nie sądzę Miłość, chcę dostać i okazać serce Chyba nic więcej tam odnajdę szczęście. Wszystko w moich rękach oko czujnie zerka więc nabieram tempa, To do czego dążę streszczę w paru wersach, Marzeń mych zalążek, dom, kobieta i pieniądze, Przy tym dużo szczęścia, ono na pewno mi pomoże Zebrać każdy dobry kąsek na to mam swój koncept, Konsekwencja, ciągły progres, wiara w to że będzie konkret, W to, że tam gdzie zmierzam dotrę, nie chcę dziesięciu sztuk topless Bo chcę jednej ale dobrej, kochającej, łagodnej, Dla niej nie będę łotrem, razem stworzymy komplet I będziemy żyć godnie, tego dopnę, Szanuję to co poczciwe i mądre, jeśli chodzi o hajs To chcę być lordem, chcę mieć własny jacht i kolekcję corvet, Rezydencję, helikopter, tak poważnie to był żart, To normalność się modlę, jak Bóg da to będzie dobrze, Miłość, szczęście, zdrowie. Życiową mądrość mieć w sobie, Czego więcej chce człowiek. Ref.x2 To do czego dążę to nie tylko pieniądze, Wiedza, że dobrze wiem a nie sądzę Miłość, chcę dostać i okazać serce Chyba nic więcej tam odnajdę szczęście. Dążę nie czekam moja rzeka temat, bon voyage, Siedzę z dupą na Seszelach, ostoja, dom, fason, w drinku parasol, W komfortowe zasiądź siodło, bit ze słowem Towar co ci gwarantuje odlot, słuszny pogląd, Że tak się skampisz w domu, do poduszki się modląc To nie pomożesz nikomu, niee łooooo!! Tym bardziej sobie kurwa mać, mam to co mam w głowie nic ponad, Zanim chce mi się wstać, myślę czy zrobię championa, Tego dnia każdy dobry track ma smak jak za małolata Donald Duck, Za nie brat piona, pracy owoce Beta, Burbon Bo życie to kobieta, która zachowała cnotę jeśli jej nie zrobisz kurwą, Rzecz jasna, Łysol WWarstwa, Siwers Reposta, Ero JWP dążą do mistrzostwa. Ref.x2 To do czego dążę to nie tylko pieniądze, Wiedza, że dobrze wiem a nie sądzę Miłość, chcę dostać i okazać serce Chyba nic więcej tam odnajdę szczęście.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bez Cenzury: Do czego d

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bez Cenzury: Do czego d

Skomentuj tekst

Bez Cenzury: Do czego d

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do czego d - Bez Cenzury, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do czego d - Bez Cenzury. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bez Cenzury.