Biesiadne - Felek Zdankiewicz tekst piosenki - Teksciory.pl

Biesiadne: Felek Zdankiewicz

Tekst piosenki

Brak wideo

Biesiadne

Teksty: 277 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Biesiadne: Felek Zdankiewicz

Felek Zdankiewicz był chłopak morowy, przyjechał na urlop sześciotygodniowy.Ojra, tarira ojra, tarira ojra, tarira raz, dwa, trzy.Urlop się kończy, czas do wojska wrócić,ale Felusiowi żal koleżków rzucić. Ojra ?Nie tak koleżków, jak swojej kochanki,u której przebywał wieczory i ranki. Ojra ?Wreszcie go schwytali grudnia trzynastego i zaraz odwieźli do biura śledczego. Ojra ?A z biura śledczego wypuścić nie chcieli,Felka Zdankiewicza pod kluczyk zamknęli. Ojra ?Lecz Feluś nie gapa już nóż swój otwiera, przebił Czajkowskiego, na Fuksa naciera. Ojra ?Ledwie wyskoczył za bramę ratusza, wsiada do dorożki, na Warszawę rusza. Ojra ?A w tej dorożce miał czasu troszkę, więc kazał się zawieźć aż na Czerniakowskie. Ojra ?A z Czerniakowskiej do domu swojego, żeby opowiedzieć Mańce coś nowego. Ojra ?Połóż się Feluś, boś ty jest pijany, połóż się Feluś, boś ty nie wyspany. Ojra ?Kładzie się Feluś do snu kamiennego, a kochanka jego do biura śledczego. Ojra ?Panowie agenci, prędko pospieszajcie, Felka Zdankiewicza na łóżku schwytajcie. Ojra ?Panowie agenci prędko pospieszyli, Felka Zdankiewicza podczas snu nakryli. Ojra ?Jedzie kibitka wąziutką uliczką, a koledzy jemu zdrowia, szczęścia życzą. Ojra ?Ach, wy koledzy, czyż wy nie żyjecie, czy wy mojej Mańce życie darujecie? Ojra ?Nie martw się o Feluś, my jeszcze żyjemy i tą twoją Mańkę smykiem podsuniemy. Ojra ?Młoda Felusiowa już w grobie spoczywa, a my na to konto kropniem sobie piwa. Ojra ?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Biesiadne: Felek Zdankiewicz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
50 %
50 %

Inne teksty wykonawcy

Biesiadne: Felek Zdankiewicz

Skomentuj tekst

Biesiadne: Felek Zdankiewicz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kiss cam (podryw roku) Mata
  „jeśli chodzi o kobiety nigdy nie byłem odważny Podpierałem ściany dyskoteki A ty jak nie!, kochasz bawić się i tańczyć Prawa w przód, lewa w tył Jeszcze jakieś piruety Wie to chyba każdy Jest”
 • TEAM Ż 5 win (TEAM X All in PARODIA) LETNI, Dj Dziekan
  „5 win, ściepa idzie na stół nasz czas, nasz team Wieśka nie ma, się struł nie ma gdzie pracować maja za nieroba pijemy, nie ma sie czego bać! 5 win, ściepa idzie na stół nasz czas, nasz team ”
 • Jakbym ZetHa
  „palę blanty po nocy kruszę zielone szychy mam czerwone oczy czarniutki w płucach ja białe mam chmury spokoju nie zakłócaj, bo odpalę pioruny topowy kandydat do ‘umarli za młodu’ zajarany, na ”
 • HONG KONG PUSHER x OSKA030
  „na dworze jest gorąco znowu walę koko Najebany ostro i zajebane oko Mała pragnie foto, i pyta się mnie dokąd A ja płynę pod prąd Lecimy dziś na Hong Kong {PUSHER, zwr. po niemiecku, tłumaczeni”
 • CINKCIARZ Frosti
  „mama mówi na mnie CINKCIARZ bo zarabiam na wszystkim robię to z bliskimi ale nigdy na bliskich telefony, aplikacje że coś sie wymyśli pojedziemy na wakacje odbijemy na misji bezrobotni, ale ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ojra tarira ojra tekst
 • utwir piosenkji felek stankjiewjcz
 • felek zdankiewicz tekst
 • pośpieszajcie panowie agenci

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Felek Zdankiewicz - Biesiadne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Felek Zdankiewicz - Biesiadne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Biesiadne.