Biesiadne - G tekst piosenki - Teksciory.pl

Biesiadne: G

Tekst piosenki

Brak wideo

Biesiadne

Teksty: 277 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Biesiadne: G

Góralu, czy ci nie żalOdchodzić od stron ojczystych,Świerkowych lasów i halI tych potoków srebrzystych?Góralu, czy ci nie żal,Góralu, wracaj do hal!A góral na góry spozieraI łzy rękawem ociera,Bo góry porzucić trzeba,Dla chleba, panie dla chleba.Góralu, czy ci nie żal ...Góralu, wróć się do hal,W chatach zostali ojcowie;Gdy pójdziesz od nich hen w dalCóż z nimi będzie, kto powie?Góralu, czy ci nie żal ...A góral jak dziecko płacze:Może już ich nie zobaczę;I starych porzucić trzeba,Dla chleba, panie, dla chleba.Góralu, czy ci nie żal ...Góralu, żal mi cię, żal!I poszedł z grabkami, z kosą,I poszedł z gór swoich w dal,W guńce starganej szedł boso.Góralu, czy ci nie żal ...Lecz zanim liść opadł z drzew,Powraca góral do chaty,Na ustach wesoły śpiew,Trzos w rękach niesie bogaty.Góralu, czy ci nie żal...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Biesiadne: G

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Biesiadne: G

 

Skomentuj tekst

Biesiadne: G

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki G - Biesiadne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu G - Biesiadne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Biesiadne.