Biesiadne - O jednej Wi tekst piosenki - Teksciory.pl

Biesiadne: O jednej Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

Biesiadne

Teksty: 277 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Biesiadne: O jednej Wi

Żyli w pałacu hrabia z hrabiną,On zwał się Rodryk, ona Francesca,A w drugim domku za ich melinąMieszkała sobie jedna Wiśniewska.Niewinne serce miała hrabinaI takąż duszę pieską, niebieską,A on był gałgan i straszna świnia,Bo pitigrilił się z tą Wiśniewską.Biedna hrabina łzami płakała,Z ciągłej żałoby wyschła na deskęI na kolanach męża błagała:Odczep się, draniu, od tej Wiśniewskiej.Próżno chodziła z hrabią na udry,Na próżno klęła swą dolę pieską,On ciągle ganiał do tej łachudryI szeptał czule: "O, ty Wiśniewsko!"Aż raz hrabina miecz zdjęła z ściany,Zmierzyła hrabię okiem królewskim.Siedź tu, powiada, ty - w herb drapany,Dzisiaj nie pójdziesz do tej Wiśniewskiej.On zaś będący pod ankoholem,Czyli, jak mówią - zalany w pestkę,Wyrżnął hrabinę łbem w antresolęI dawaj, gazu! Do tej Wiśniewskiej,Biedna hrabina padła na dywan,Cała zalała się krwią niebieską,A gdy poczuła, że dogorywa,Rzekła: poczekaj, o ty, Wiśniewsko.Potem się odbył pogrzeb wspaniały,Hrabia nad grobem uronił łezkę,Strasznie się martwił przez dzionek cały,A na noc poszedł ... do tej Wiśniewskiej.Wtedy hrabina z mogiły wstała,Wyrwała z trumny sękatą deskę,Poszła za hrabią, na śmierć go sprałaI rozwaliła łeb tej Wiśniewskiej.Chociaż lebiegi grzeszyli tyleI na nich w końcu też przyszła kreska.Dziś sobie leżą w jednej mogile:Hrabia, hrabina i... ta Wiśniewska.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Biesiadne: O jednej Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Biesiadne: O jednej Wi

 

Skomentuj tekst

Biesiadne: O jednej Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki O jednej Wi - Biesiadne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu O jednej Wi - Biesiadne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Biesiadne.