Big Cyc - Buntownik z aerozolu tekst piosenki - Teksciory.pl

Big Cyc: Buntownik z aerozolu

Tekst piosenki

Brak wideo

Big Cyc

Teksty: 172 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Big Cyc: Buntownik z aerozolu

Gdy naciskam ręka spray Pryskam prosto w białą ścianę Z szarych murów robię raj Wszystkie tynki mocno plamię Spray to jest mój cały świat Nośnik sztuki i pomysłów Szybka broń przeciw wam Niezależnych broń artystów ref. O oooo, ja sprayem maluję O oooo, mam spray w kieszeni O oooo, idę i smaruję Może, może się coś zmieni Dzielnicowy już wie o mnie Czuwa dzielnie i poluje W bramie złapał mnie za spodnie Krąży gdy coś namaluje Grzeczni ludzie mowiąSkandal, dać mu pałą prosto w beret Ten ze sprayem to jest wandal Ręce spuchną mu za karę ref. O oooo, ja sprayem maluję O oooo, mam spray w kieszeni O oooo, idę i smaruję Może, może się coś zmieni Ma galeria to ulica Sklep spożywczy, ściana domu Ja rysuję tak jak Tischard Tylko nieco po kryjomu ref. O oooo, ja sprayem maluję O oooo, mam spray w kieszeni O oooo, idę i smaruję Może, może się coś zmieniMaluj mury Maluj mury Świat ponury Świat ponury
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Big Cyc: Buntownik z aerozolu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Big Cyc: Buntownik z aerozolu

 

Skomentuj tekst

Big Cyc: Buntownik z aerozolu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • PIJE SAM Dr. SWAG
  „a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko nie mów nikomu, ze to mam do kieliszka, to czysta sprawa to oczywista że % popija każdy z nas a ja sam piję w domu palę gram po kryjomu tylko ni”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • big cyc buntownik z aerozolu

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Buntownik z aerozolu - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Buntownik z aerozolu - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.