Big Cyc - Polacy tekst piosenki - Teksciory.pl

Big Cyc: Polacy

Tekst piosenki

Brak wideo

Big Cyc

Teksty: 171 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Big Cyc: Polacy

My Polacy, złoci ptacyKatolicy i pijacy Romantycy i żołnierzeWłóczykije i rycerze My husaria i MickiewiczChopin, Boniek, Cyrankiewicz Wawel, zamek, piękne freskiKorwin Mikke, Mazowiecki W naszym kraju bardzo ładnieStocznie, huty i kopalnie Wisła płynie, słońce świeciPolicjanci i poeciref. Hej Polacy, hej PolacyMy jesteśmy wyjątkowi Nadrealizm i WitkacyO tym pisał już Gombrowicz My jedyni i wybraniPolski bigos, czysta wóda Taniec gęsi z bagnetamiKaszpirowski robi cuda Matka Boska nam pomożeBo ją bardzo dobrze znamy Biskup śpiewa a chłop orzeAmerykę przeganiamy ref. Hej Polacy, hej PolacyMy jesteśmy wyjątkowi Nadrealizm i WitkacyO tym pisał już Gombrowicz
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Big Cyc: Polacy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Big Cyc: Polacy

 

Skomentuj tekst

Big Cyc: Polacy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • my polacy tekst
 • big cyc hej to znowu my
 • big cyc już gombrowicz o tym pisał
 • hej polacy my jesteśmy wyjatkowi chomikuj
 • tekst piosenki polacy

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Polacy - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Polacy - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.