Big Cyc: Zbyszek Kieliszek i kole

Tekst piosenki

Brak wideo

Big Cyc

Teksty: 182 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Big Cyc: Zbyszek Kieliszek i kole

Spotkali się pewnego rankaZbyszek Kieliszek i koleżanka SzklankaCzęsto na stole się całowali Między musztardą i rogalami Zbyszek Kieliszek był gość z kryształuA ona Szklanka całkiem zwyczajnaWszyscy w kuchni o tym mówiliNie do przyjęcia był to mezalians"Kieliszek jest z arystokracji"Krzyczał widelec do cukiernicy"Żywot szklanki proletariacki"Szepnął majonez do polędwicyLecz miłość była to szczera bardzoChociaż kryształy szklankami gardząNa nic dysputy o czyjejś randzeŻycie skończyli na balandzeref. Zbyszek Kieliszek, koleżanka SzklankaKieliszkiem rzucił ktoś o ścianęSzklankę rozbito na dywanieMorał z tego jest właśnie takiWszystko się tłucze, a głównie szklankiSpotkali się pewnego rankaZbyszek Kieliszek i koleżanka SzklankaOn lubił wódkę a ona winoDobrze im razem ze sobą byłoref. Zbyszek Kieliszek, koleżanka Szklanka
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Big Cyc: Zbyszek Kieliszek i kole

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Big Cyc: Zbyszek Kieliszek i kole

Skomentuj tekst

Big Cyc: Zbyszek Kieliszek i kole

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zbyszek kieliszek
 • piosenki ze słowem zbyszek w tekście
 • zbyszek kieliszek koleżanka szklanka tekst
 • zbyszek kieliszek tekst
 • YBZSYEK KIELISYEK PIOSENKA

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zbyszek Kieliszek i kole - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zbyszek Kieliszek i kole - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.