Big Cyc: Kije baseballowe
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Big Cyc: Kije baseballowe
Polski baseball bez udziału piłek Wie o tym każdy, kto tu żyjeKij baseballowy to narzędzie pracyOchroniarze, złodzieje, bandyci, łajdacy To dobry instrument, by kogoś nastraszyć Forsę wydusić, dłużnika przerazićIdziesz do faceta i "oddawaj kasę"Rozwalasz łeb, łamiesz mu palec Kij kupisz sobie w każdym sportowymChociaż tu o sport żaden nie chodzi Kij kupisz sobie w każdym sportowymChociaż tu o sport żaden nie chodzi ref. Kije basebalowe rozwiązują każdy problemKije basebalowe rozwiązują każdy problemKije basebalowe rozwiązują każdy problemKije basebalowe rozwiązują każdy problemTo taka nasza praca, by ludziom się narażać Ktoś miał interes, a teraz ma długiWykiwał go koleś, bliski wspólnikUlotnił się z monetą i udaje głupiego Takiego chamstwa nie robi się kolegomUlotnił się z monetą i udaje głupiego Takiego chamstwa nie robi się kolegomWięc bierzemy nasze baseballowe kije Walimy w buźki, nóżki oraz szyjęForsa szybko wraca do właściciela Taką sprawiedliwość teraz się wymierza Forsa szybko wraca do właściciela Taką sprawiedliwość teraz się wymierza ref. Kije basebalowe rozwiązują każdy problemKije basebalowe rozwiązują każdy problemKije basebalowe rozwiązują każdy problemKije basebalowe rozwiązują każdy problem
Tłumaczenie piosenki
Big Cyc: Kije baseballowe
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Big Cyc: Kije baseballowe
-
Kobiety z Sarajeva
- Big Cyc
-
Kocham piwo
- Big Cyc
-
Kontestacja
- Big Cyc
-
Zmie
- Big Cyc
-
Zwiewam z budy
- Big Cyc
Skomentuj tekst
Big Cyc: Kije baseballowe
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Młody gniewny
- Okekel
-
Nowy rozdział
- Magda Paradziej
-
Sztuka nostalgii (prod. ADZ x Leśny)
- Sarius
-
Ptaku - x Ptak Mateusz x Anastazja Maciąg
- Kleks
-
Romale
- Michell Siwak
-
ŻYCIE TAK JAK W PRALCE - ŻYCIE TAK JAK W BAJCE PRZERÓBKA
- PALION
-
Na zawsze - feat. Marta Bijan
- Kleks
-
I'm in love
- Daniel Godson
-
WAS DWÓCH
- Cyrko
-
Zanim spadnie deszcz (prod. favst) - ft. Mrozu
- Kuban
Reklama
Tekst piosenki Kije baseballowe - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kije baseballowe - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.
Komentarze: 0