Big Cyc: Zwiewam z budy

Tekst piosenki

Brak wideo

Big Cyc

Teksty: 174 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Big Cyc: Zwiewam z budy

Dyrektorka naszej budy Co ma zeza i marzenia Bardzo, bardzo mnie nie lubi Bo ja ręce mam w kieszeniach Palę gandzie w ubikacji Ordynarnie się odzywam I nie jestem dobry z matmy Z lekcji ciągle się urywam ref. Zwiewam z budyZwiewam z budy Bo potworne tam są nudy Zwiewam, zwiewam z budy Nauczyciel od fizyki, Stary dziadek nie do zdarcia Lubi swoje uczennice Ćwiczy z nimi prawo tarcia Woźny szkolny, Stefan Balon Nos w fiolecie, oczy krowie Gdy mu kospniesz trochę szmalu Kupi wino owocowe ref. Zwiewam z budyZwiewam z budy Bo potworne tam są nudy Zwiewam, zwiewam z budy Nikt tu z tobą nie pogada Wkuwaj wszystko, tak jak leci Ucz się, pracuj, nie zawadzaj Mieszko, Hitler, Lwowskie Dzieci Bóg, ojczyzna, geografia Dostać można tylko szału Polska szkoła, wielka klatka Módl się, nie myśl, klamkę całuj
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Big Cyc: Zwiewam z budy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Big Cyc: Zwiewam z budy

Skomentuj tekst

Big Cyc: Zwiewam z budy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównice, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zwiewam z budy tekst
 • big cyc z lekcji ciągle urywam
 • Wkuwaj wszystko, tak jak leci Ucz się, pracuj, nie zawadzaj
 • ........ modny jest śpiewa big cyc
 • nauczyciel od fizyki stary dziadek

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zwiewam z budy - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zwiewam z budy - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.