Bill Medley: Brown eyed woman

Tekst piosenki

Brak wideo

Bill Medley

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Bill Medley: Brown eyed woman

You look at me,and baby all you seeAre my blue eyes.I'm not a man,baby all I amis what I symbolize.Brown eyed woman.(Stay away baby.)Brown eyed woman.(Stay away baby.)Brown eyed woman.(Stay away baby.)I could love you so, (no, no).I could love you so, (no, no).Brown eyed woman,I could love you so,(Mm, mm, mm.)All of the years,all the hate and the fears,Have twisted your heart.Now, you turn away,you won't trust what I say,And it's tearing me apart.Brown eyed woman,(Stay away, baby.)Brown eyed woman,(Stay away baby.)Brown eyed woman,(Stay away baby.)I could love you so,(Yes, yes.)I could love you so,(No, no.)I'm holding out my hand to you.Darling, tell me, tell me pleaseWhat more can I do.Brown eyed woman.(Stay away baby.)Brown eyed woman.(Stay away baby.)I want you, I need you.(Stay away baby.)I'm holding out my hand.(Stay away baby.)I don't wanna' stay away,No, no.(Stay away baby.)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Bill Medley: Brown eyed woman

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bill Medley: Brown eyed woman

Skomentuj tekst

Bill Medley: Brown eyed woman

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Brown eyed woman - Bill Medley, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Brown eyed woman - Bill Medley. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bill Medley.