Blenders: Banan i drzewo

Tekst piosenki

Brak wideo

Blenders

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Blenders: Banan i drzewo

Witaj, Witaj ! Witam cię, robię to co chcę. Witaj, Witaj ! Witam cię, uczłowieczam się. Z dżungli pochodzi, tam się urodził. Trochę matmy, i gegry, tej malpie nie zaszkodzi Bo Tytus już, ma ludzki mózg Tytus de Zoo, to jest to. Tomek roPnie w górę, Atomek w szerz A Tytus do człowieka nie podobny, ale wiesz Nie o to chodzi, to jak się rodzi A że w szkole słabe stopnie, przecież nic nie szkodzi. Profesor z gestem, T. Alent jestem Chłopaki oblatuj+/- prototypy przed atestem Podróżuj+/-, coP znajduj+/-, Jak zawsze, coP kombinuj+/-. To Atomek, Tytus, i Romek ! Zjaw się, Małpo ! Zjaw się, Małpo ! Teraz już wiesz, teraz już wiesz, Teraz już wiesz, kto to jest !
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Blenders: Banan i drzewo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Blenders: Banan i drzewo

Skomentuj tekst

Blenders: Banan i drzewo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • banan i drzewo

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Banan i drzewo - Blenders, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Banan i drzewo - Blenders. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Blenders.