Boom Box: Podaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Boom Box

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Boom Box: Podaj

Gdyby nie czas ,on dał mi siłę, Uwierzyć w siebie ,kiedy czuję że żyję, Nie bój się to tylko sen, zapomnisz o tym Ja wiem, Nie pytam jak mam się schować przed sobą, Biegnę bo wiem, cudownie jest kolorowo wszędzie Zatrzymam się przy tobie i Ref. Podam Ci dłoń ,czy widzisz ją, Nasze myśli razem są, Spróbuj choć raz zatrzymać czas, Wiem, że czujesz to co Ja. Nie mówię nic o tym co bardzo boli, Czekam aż ty śmiać się sercu pozwolisz, Słyszę jak wołasz tonąc nie ! Ref. Podam Ci dłoń . . . Gdzieś wysoko na niebie, Wolny szybuje ptak. Pozwól mi siebie nauczyć, Jak masz pokochać świat. Ref. Podam Ci dłoń . . .
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Boom Box: Podaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Boom Box: Podaj

Skomentuj tekst

Boom Box: Podaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Podaj - Boom Box, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Podaj - Boom Box. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Boom Box.