Boom Box: Podaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Boom Box

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Boom Box: Podaj

Gdyby nie czas ,on dał mi siłę, Uwierzyć w siebie ,kiedy czuję że żyję, Nie bój się to tylko sen, zapomnisz o tym Ja wiem, Nie pytam jak mam się schować przed sobą, Biegnę bo wiem, cudownie jest kolorowo wszędzie Zatrzymam się przy tobie i Ref. Podam Ci dłoń ,czy widzisz ją, Nasze myśli razem są, Spróbuj choć raz zatrzymać czas, Wiem, że czujesz to co Ja. Nie mówię nic o tym co bardzo boli, Czekam aż ty śmiać się sercu pozwolisz, Słyszę jak wołasz tonąc nie ! Ref. Podam Ci dłoń . . . Gdzieś wysoko na niebie, Wolny szybuje ptak. Pozwól mi siebie nauczyć, Jak masz pokochać świat. Ref. Podam Ci dłoń . . .
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Boom Box: Podaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Boom Box: Podaj

Skomentuj tekst

Boom Box: Podaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Podaj - Boom Box, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Podaj - Boom Box. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Boom Box.