Boom Box: Noc dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Boom Box

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Boom Box: Noc dzie

JESTEŚ BLISKO OBOK MNIE /TAK BLISKOCZEKAM CHOC NA MAŁY GEST/ BY NOC NAM SIĘ MIESZAŁA Z DNIEMHOĆ WIEM, ŻE SIĘ NIE STANIE TAK/ JAK KIEDYŚWTEDY, GDY TY I JA/GDY NOC NAM SIĘ MIESZATA Z DNIEMREF; NOC/WTULENI W SIEBIEDZIEŃ/TAK BLISKO CIEBIENOC/WTULENI W SIEBIEBY NOC NAM SIĘ MIESZAŁANOC/WTULEW SIEBIEDZIEŃ/TAK BLISKO CIEBIENOC/ZNÓW OBOK SIEBIEBY NOC NAM SIĘ MIESZAŁA Z DNIEMTAK CHCIAŁEM,ŻEBY TEN SEN WIECZNIE TRWAŁ/ZAWSZE W NAS WIERZYŁAŚ W TO TAK JAK JA RYTM NASZYCH CIAŁ WYZNACZAŁ NAM SENSWRÓĆ TERAZ DO MNIE BY NOC NAM SIĘ MIESZAŁA Z DNIEM!!! COME ON!!!! Z DNIEM!!! COME ON!!!REF;NOC/WTULENI W SIEBIE...A'CAPELLA: BY NOC NAM SIĘ MIESZAŁA Z DNIEM
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Boom Box: Noc dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Boom Box: Noc dzie

Skomentuj tekst

Boom Box: Noc dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Noc dzie - Boom Box, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Noc dzie - Boom Box. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Boom Box.