Boom Box: Noc dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Boom Box

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Boom Box: Noc dzie

JESTEŚ BLISKO OBOK MNIE /TAK BLISKOCZEKAM CHOC NA MAŁY GEST/ BY NOC NAM SIĘ MIESZAŁA Z DNIEMHOĆ WIEM, ŻE SIĘ NIE STANIE TAK/ JAK KIEDYŚWTEDY, GDY TY I JA/GDY NOC NAM SIĘ MIESZATA Z DNIEMREF; NOC/WTULENI W SIEBIEDZIEŃ/TAK BLISKO CIEBIENOC/WTULENI W SIEBIEBY NOC NAM SIĘ MIESZAŁANOC/WTULEW SIEBIEDZIEŃ/TAK BLISKO CIEBIENOC/ZNÓW OBOK SIEBIEBY NOC NAM SIĘ MIESZAŁA Z DNIEMTAK CHCIAŁEM,ŻEBY TEN SEN WIECZNIE TRWAŁ/ZAWSZE W NAS WIERZYŁAŚ W TO TAK JAK JA RYTM NASZYCH CIAŁ WYZNACZAŁ NAM SENSWRÓĆ TERAZ DO MNIE BY NOC NAM SIĘ MIESZAŁA Z DNIEM!!! COME ON!!!! Z DNIEM!!! COME ON!!!REF;NOC/WTULENI W SIEBIE...A'CAPELLA: BY NOC NAM SIĘ MIESZAŁA Z DNIEM
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Boom Box: Noc dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Boom Box: Noc dzie

Skomentuj tekst

Boom Box: Noc dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Noc dzie - Boom Box, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Noc dzie - Boom Box. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Boom Box.