Borysewicz & Kukiz: Jest dobrze

Tekst piosenki

Brak wideo

Borysewicz & Kukiz

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Borysewicz & Kukiz: Jest dobrze

Jest spokojnie cały czasNie ma stresu, dobrze jestUśmiechnięci ludzie z bramPrzypatrują sobie sięNa ulicy ruch i gwarNie ma strachu, pokój trwaW kawiarenkach cichy szumJest spokojnie cały czasGdzie tak jest ?Na pewno nie tuPowiedz mi gdzieZnajdę taki cudGdzie tak jest ?Na pewno nie tuPowiedz mi gdzieZnajdę taki cudJest spokojnie, cieszę sięPełna kieszeń, zero stratPrzyszłość jasna, miłość wciążKrąży sobie tu i tamJest Ojczyzna, Honor, BógI życzliwość tutaj jestPewność jutrzejszego dniaPowiedz tylko: Gdzie tak jest ?Gdzie tak jest ?Na pewno nie tuPowiedz mi gdzieZnajdę taki cudGdzie tak jest ?Na pewno nie tuPowiedz mi gdzieZnajdę taki cudJest spokojnie cały czasNie ma stresu, dobrze jestNie ma strachu, pokój trwaPowiedz tylko...Gdzie tak jest ?Na pewno nie tuPowiedz mi gdzieZnajdę taki cudGdzie tak jest ?Na pewno nie tuPowiedz mi gdzieZnajdę taki cudGdzie tak jest ?Gdzie tak jest ?Gdzie tak jest ?Gdzie tak jest ?Gdzie tak jest ?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Borysewicz & Kukiz: Jest dobrze

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Borysewicz & Kukiz: Jest dobrze

Skomentuj tekst

Borysewicz & Kukiz: Jest dobrze

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ten sam ja Krystian Ochman
  „zmieniam się co chwile na lepsze nikt nie widzi tego jak ja chcieli bym był taki sam jak częściej kiedy się skończy ta walka? cały czas coś w głowie cały czas mrok w głowie cały czas to się ”
 • 911 Ronnie Ferrari
  „Halo 911 Dziewczęta chcą mieć fun Drinki ekstazy gram Wpadają niunie w tan Halo 911 Dziewczęta chcą mieć fun Drinki ekstazy gram Wpadają niunie w tan Odbieram telefon Mówi do mnie że jest”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • Ciebie będę mieć Defis
  „nic nie działa na mnie tak jak twoje oczy chcę tylko ciebie mieć! -- Data premiery utworu Defis 'Ciebie będę mieć' została ustalona na 5 lipca 2021 roku. ”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jest dobrze kukiz słowa chwyty
 • ten to ma dobrze tekst piosenki
 • jest dobrze borysewicz słowa chwyty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jest dobrze - Borysewicz & Kukiz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jest dobrze - Borysewicz & Kukiz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Borysewicz & Kukiz.