Bracia Cugowscy: Bia

Tekst piosenki

Brak wideo

Bracia Cugowscy

Teksty: 42 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Bracia Cugowscy: Bia

Ne krańcu świata, chce słyszeć Ciebie,Niech wiatr przyniesie, Twój głos, Twój lęk,Zranione serce milczenia ostrzem,Wciąż wierzy w miłość, szuka szczęścia.Ref. Na białych skrzydłach uciec stąd,Anioł wie gdzie jest mój dom,A śmiech roztopi w sercu szkło, dosyć płaczu.Jak sen wraca myśl,Przeszłość, ta, jest pułapką szarych dni,Wykrzyczeć chcę - Nie tak masz żyć,Nie musisz grać, wystarczy być.Otwórz oczy jestem tu,Blisko tak, nie trzeba słów,Wciąż wierzę w miłość, szukam ciepła.Na białych skrzydłach uciec stąd,Anioł wie gdzie jest mój dom,A śmiech roztopi w sercu szkło,Dosyć płaczu.Ten dzień odmieni czas,Gorąca łza poruszy głaz,Nie zostaniesz nigdy sam - masz mnie.A ci co zagubili sens w życia zamęcie,Niech wierzą w miłość,Niech wierzą w szczęście.Ref. Na białych skrzydłach uciec stąd,Anioł wie gdzie jest mój dom,A śmiech roztopi w sercu szkło,Dosyć płaczu.Na białych skrzydłach uciec stad,Anioł wie gdzie jest mój dom,A śmiech roztopi w sercu szkoło,Dosyć płaczu.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Bracia Cugowscy: Bia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bracia Cugowscy: Bia

Skomentuj tekst

Bracia Cugowscy: Bia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bia - Bracia Cugowscy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bia - Bracia Cugowscy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bracia Cugowscy.