Budka Suflera: M
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Budka Suflera: M
Wczoraj zadzwonił z innego świata głos, który boli wiąż po stu latach,Nagle wróciły jaskrawe dni i stare wczoraj jest nowym dziś,Wódka jasno płonie w nas i bliżej znowu do gwiazd.Tak opaleni i tacy głodni, grosze w kieszeniach wytartych spodni,Przyjaźń na wieki, braterstwo krwi, suche powieki, wygasłe łzy,Wódka jasno płonie w nas i bliżej znowu do gwiazd,Urodzeni, żeby biec, nie mogą w miejscu stać,Młode lwy, głodne stado pędzące na łów,Młode lwy, zawsze twardzi, nieczuli na ból,Młode lwy, każdy wiedział, że świat będzie nasz,Młode lwy, o jak dzisiaj brakuje mi was.Karnawał znowu kończy się rano,Lotnisko w deszczu, w popiele diament,Darujcie sobie tych kilka kłamstw,Ty nie napiszesz, tym bardziej ja.Wódka jasno płonie w nas i bliżej znowu do gwiazd,Urodzeni, żeby biec, nie mogą w miejscu stać,Młode lwy, głodne stado pędzące na łów,Młode lwy, zawsze twardzi, nieczuli na ból, Urodzeni by biec...Parzę palce zapałkami, nocą szukam starych zdjęć,Stygnie garnek z marzeniami, jak się czuję, chyba źle.Młode lwy, głodne stado pędzące na łów,Młode lwy, zawsze twardzi, nieczuli na ból,Młode lwy, każdy wiedział, że świat będzie nasz,Młode lwy, o jak dzisiaj brakuje mi was.Młode lwy, wojownicy na życie i śmierć,O, młode lwy, szkoda czasu nam było na sen,Młode lwy, jak pochodnie sunące przez noc,Młode lwy, bił się o was i diabeł, i mrok,Młode lwy, wojownicy na życie i śmierć,Młode lwy, szkoda czasu nam było na sen,Młode lwy, wojownicy na życie i śmierć.
Tłumaczenie piosenki
Budka Suflera: M
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Budka Suflera: M
-
Na brzegu
- Budka Suflera
-
Na czas igrzysk
- Budka Suflera
-
Nad brzegiem t
- Budka Suflera
-
Troch
- Budka Suflera
-
Twoje radio
- Budka Suflera
Skomentuj tekst
Budka Suflera: M
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Decyzje (ft. Zalia)
Vito Bambino
„Mogłaś Mogłem, mogliśmy Lepiej się poznać Doznać - doznali Powiedz dlaczegoś taka podła (Podła!) Podły - podjeli Gdy decyzja nie jest prosta Poszła, poszła z nim Mogliśmy się sobie pobrać Ty”
-
Gdy będziesz sam (Księga Żywiołów) - ft. Oskar Cyms
Wiktoria Kida
„Słyszałem znów jej głos Wołała mnie Błękitnej sukni blask To tylko sen A jeśli noc to dzień nie budź mnie Te same okna inny obraz Tę historię już znam Gubimy siebie sam już nie wiem,”
-
Przy tobie
APTEKARZE
„Jestem przy tobie, chodź tu kochana Wielbię szatynki, wszystkie blondynki Kiedy poznałem nie wydziwiałem Wielbię szatynki, wszystkie blondynki Kiedy poznałem to osiwiałem Kiedy sam ze sobą ju”
-
99 Gra o wszystko - feat. Krisu
Tomasz Niecik
„Zawsze bądź tu sobą, a nie będzie z tego drama Świat zmieniają ci, co nie pasują do tych zasad Być sobą to sztuka, gdy świat mówi nie Największa wygrana to nie zgubić się Jeśli to koniec, to niech”
-
Bądź pozdrowiony mój świecie
Piotr Rubik
„Bądź pozdrowiony, mój świecie Napadła mnie dziś myśl płocha Że ty nas chyba mniej lubisz, Że chyba przestałeś nas kochać. Bądź pozdrowiony, mój świecie, Nad ranem myślałam z lękiem, Co kroczy ”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- wczoraj zadzwonil z innego świata tekst●
- mlode lwy budka suflera slowa●
- mlode lwy budka suflera tekst●
- karnawał znowu kończy się rano, lotnisko w deszczu, w popiele diament. darujcie sobie tych kilka kłamstw, ty nie napiszesz, tym ●
- młode lwy budka suflera●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki M - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu M - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.
Komentarze: 0