Budka Suflera: Lubi

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 193 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Budka Suflera: Lubi

Jest pejzaż z kryształu, a od gór pędzą konieZbroje błyszczą, dzwoni stalTo błędni rycerze są tu...Jest pejzaż z kryształu, a od gór pędzą konieZbroje błyszczą...Dewiza ich: "W straconej trzeba walczyć sprawie"Marzeniem żyć ich zdaniem najciekawiejPotężnym strach, nam zawsze niosą pokrzepienieI już blisko są, nad miasto kładą się ich cienieNa tarczach godła i kity pióropuszy...To jest lepszy świat, który w swoich ramach trwaMiło spojrzeć nań tak w ciągu dniaCzasem błyśnie myśl: rzucić wszystko, z nimi iśćNa wędrówkę na odwieczny szlakDewizę mieć: "W straconej trzeba walczyć sprawie"Marzeniem żyć tak przecież najciekawiejPotężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienieWciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenieWyszczerbić miecz lecz czyste mieć sumienieTo jest lepszy świat, który w swoich ramach trwaMiło spojrzeć nań tak w ciągu dniaCzasem błyśnie myśl: rzucić wszystko, z nimi iśćNa wędrówkę na odwieczny szlakI naprawić świat i naprawić świat i naprawić świat będę chciałI naprawić świat będę chciałI naprawić świat będę chciał
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Lubi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Lubi

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Lubi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lubi - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lubi - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.