Budka Suflera: Sur le pont d'Avignon

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 207 Tłumaczenia: 0 Wideo: 31

Tekst piosenki

Budka Suflera: Sur le pont d'Avignon

Ten wiersz jestŻyłką słoneczną na ścianieJak fotografia wszystkich wiosenKantyczki deszczu wam przyniosęWyblakłe nutki w nieba dzwonJak młodym wiatrem oddychanieTańczą panowie niewidzialniNa moście w avignonZielone staroświeckie granieJak anemiczne pączki ciszyOdetchnij drzewem bo usłyszyszJak promień naprężony tonJak na najcięższej wiatru gamieTańczą liściaste suknie panienTańczą liściaste suknie panienNa moście w avignonW drzewach zielonych okien ramięPrzez widma gwiazd srebrzysty gotykWirują ptaki błogo złoteJak lutnie co uciekły z rąkW lasach zielonych białe łanieUchodzą w coraz cichszy taniecTańczą panowie tańczą panieNa moście avignonTańczą panowie tańczą panieNa moście avignonTańczą panowie tańczą panieNa moście avignonAvignon...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Sur le pont d'Avignon

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Sur le pont d'Avignon

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Sur le pont d'Avignon

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka Dawid Podsiadło
    „Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
  • Toksyny (Słoń & The Returners) Słoń
    „Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
  • Wonderful Monika Kociołek
    „You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
  • Miodożer Genzie
    „Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
  • Suma wszystkich strachów Małpa
    „Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • budka suflera nie mow nie swym pozytywnym

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sur le pont d'Avignon - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sur le pont d'Avignon - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.