Buzzcocks: What do you know
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Buzzcocks: What do you know
Everything happens Don't look for patterns You only perceive what you believe You need only believe to believe A map of illusion Of this land of confusion I saw the boy clad in leather For ever and ever and ever What do you know? What do you know? What do you know? What do you know? What do you know? There's no turning back now I'm under attack now I don't need a mirror to see Just what has happened to me There's no contradiction Between fact and fiction I saw the skies open And I heard the word spoken What do you know? What do you know? What do you know? What do you know? What do you know? What do you know? What do you know? What do you know? What do you know? What do you know? Everything happens Don't look for patterns You only perceive what you believe You need only believe and you'll believe A map of illusion Of this land of confusion I see a boy clad in leather For ever and ever and ever There's no turning back now I'm under attack now I see the skies are open And I hear the word spoken You only perceive what you believe You need only believe to believe What do you know? What do you know? What do you know? What do you know? What do you know?
Tłumaczenie piosenki
Buzzcocks: What do you know
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Buzzcocks: What do you know
-
What was heaven
- Buzzcocks
-
What you mean to me
- Buzzcocks
-
Keep on
- Buzzcocks
-
Kiss'n tell
- Buzzcocks
-
Last to know
- Buzzcocks
Skomentuj tekst
Buzzcocks: What do you know
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
TATU
Pezet, Zalia, Żabson, Def Jam World Tour
„A Ty naprawdę jaka jesteś, powiedz, oh Gdybym był wilkiem, to za chwilkę jedną z owiec Ty Nie o zapalar chodzi, gdy pytam o ogień, oh Zresztą nie gadaj, mała, w sumie znam odpowiedź, oh Opowiedz c”
-
Pocałunek - feat. Julia Kamińska
Pan Savyan
„W tej gęstej, nocnej mgle Czekam na ostatni tramwaj Chciałbym jechać do Ciebie Ale muszę jechać dalej Jak tym razem się poczuję Gdy minę Twój przystanek? Czy w środku będzie łatwiej? Czy może”
-
OBEJMIJ MNIE
KUBA KARAŚ
„Ostatni pierwszy raz Oślepia świateł blask Sam tańczę w nunchi bar Do piosenek dla par Chociaż mam ciebie głód Nie mam dla ciebie słów I czekam na twój ruch Choć bliscy mówią stój Szero”
-
Sen o miłości - x Zuza Jabłońska
MAŁACH
„Zawsze byłaś dla mnie wsparciem, choć nie zawsze ja. Moim światłem, kiedy to gasłem albo gasł mój świat. Było straszne każdą walkę toczyć całkiem sam. Wtedy przyszłaś do mnie. Bez Ciebie nie miałem”
-
Pamiętnik
Doda
„Czas zostawił na mej twarzy trochę wspomnień, kilka przejść. Co zgubiłam, co znalazłam - teraz jakby traci sens. Chciałabym, lecz nie mam z kim. Czy ktoś tam jest, czy tylko ja? Moje błędy wsz”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki What do you know - Buzzcocks, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu What do you know - Buzzcocks. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Buzzcocks.
Komentarze: 0