Cabaret Voltaire: I don't wanna stop

Tekst piosenki

Brak wideo

Cabaret Voltaire

Teksty: 20 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Cabaret Voltaire: I don't wanna stop

Hey There I Hope Everythings Alright I Forgot to Call You in the Winter Time Like the Waves Crash Coming Right Ive Got Feelings Pouring Down Against the Ceiling While You Try to Trace Which Side Im On When the Wind Blows Between Us High Above This Empty Feeling I Dont Wanna Stop I Dont Wanna Stop When the Waves Crash Beneath Us Down Below This Empty Feeling I Dont Wanna Stop I Dont Wanna StopCan We Dance Like Everythings Alright Can We Trade the Day in For the Night Like a Homesick Tunnelling Im Not Breathing Till I Leave With You Believing I Dont Wanna Trace Another SongWhen the Wind Blows Between Us High Above This Empty Feeling I Dont Wanna Stop I Dont Wanna Stop When the Waves Crash Beneath Us Down Below This Empty Feeling I Dont Wanna Stop I Dont Wanna StopI Dont Wanna Stop I Dont Wanna StopWhen the Wind Blows Between Us High Above This Empty Feeling I Dont Wanna Stop I Dont Wanna Stop When the Waves Crash Beneath Us Down Below This Empty Feeling I Dont Wanna Stop I Dont Wanna Stop
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Cabaret Voltaire: I don't wanna stop

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cabaret Voltaire: I don't wanna stop

Skomentuj tekst

Cabaret Voltaire: I don't wanna stop

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I don't wanna stop - Cabaret Voltaire, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I don't wanna stop - Cabaret Voltaire. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cabaret Voltaire.