Cash Johnny: Mała Łobuziara

Tekst piosenki

Brak wideo

Cash Johnny

Teksty: 3 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Cash Johnny: Mała Łobuziara

Moja mała łobuziaro, jak to robisz że Moje serce płonie w każdą noc i dzień Moja mała łobuziaro, proszę przyznaj się Czy to już miłość, czy jeszcze nie ?

Ty jedna mnie pociągasz, fascynujesz mnie Zaczęło się w tym klubie, gdy zobaczyłem Cię Figura jak żyleta, a w oczach milion gwiazd Chcę Ciebie mocno tak

Ref.: Moja mała łobuziaro, jak to robisz że Moje serce płonie w każdą noc i dzień Moja mała łobuziaro, proszę przyznaj się Czy to już miłość, czy jeszcze nie? (2 x)

W Twych oczach błękit nieba, chcę patrzeć tylko w nie Rozpalasz mnie dotykiem, więc nie przestawaj nie Polećmy gdzieś daleko, gdzie nikt nie znajdzie nas Gdzie miłość wiecznie trwa

Ref.: Moja mała łobuziaro, jak to robisz że Moje serce płonie w każdą noc i dzień Moja mała łobuziaro, proszę przyznaj się Czy to już miłość, czy jeszcze nie? (4 x)

Autor tekstu: Mateusz Staniaszek, Kamil Jaworski
Data dodania: 2023-08-04
Ostatnia edycja: Music2890
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Cash Johnny: Mała Łobuziara

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cash Johnny: Mała Łobuziara

Skomentuj tekst

Cash Johnny: Mała Łobuziara

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mała Łobuziara - Cash Johnny, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mała Łobuziara - Cash Johnny. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cash Johnny.